Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónap együttjárás után egy...

3 hónap együttjárás után egy közös nyaralásnál szerintetek jó így?

Figyelt kérdés
Mindketten szeretnénk menni, ezzel nincs semmi baj. Mindketten dolgozunk, egy hosszúhétvége lenne. A párom (a lány) mindenképp úgy akarja, hogy felesbe fizessünk mindent. Persze ez kedves tőle, vagy figyelmes, hogy nem várja el hogy én fizessem... De nekem kicsit rossz érzés lenne ezt elfogadni, még így a kapcsolat elején is. Szerintetek hogy lenne a jó? Hagyni beleszállni, vagy teljesen felesbe mindent?

2014. máj. 28. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy házasság után, ahol mindig az én pénztárcámból fizettünk mindent (jó, oké, közös kassza volt), nekem akkora élményt jelentett, hogy azt mondta a pasim, őt ne vigye el egy nő nyaralni. Így ő fizette a hosszú hétvége minden költségét, a lányomnak is. Nyilván nem horror összegekre kell gondolni, mert kuponos oldalról volt a szállás teljes ellátással, de akkor is. Persze azóta nem maradtam adós, de nekem jól esett.

De ha a lány ragaszkodik a feleshez, akkor hagyd neki, biztos kellemetlenül érezné magát. Aztán ahogy a többiek írták, majd ott gáláns leszel.:)

2014. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem is így a normális..

Mi is így csináltuk mindig amíg külön kasszán votunk

Már közös és házasok avgyunk, de addig így volt normális...persze fagyira ilyesmire meghívott a férjem, de egyébként az első időben feleztünk

2014. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4 év után is felesbe fizetünk ilyen nagyobb dolgokat, ez természetes. Elég kínosan érezném magam ha a párom kiadna egy csomó pénzt közös nyaralásra én meg szinte semmit nem raknék hozzá...
2014. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi több mint 1 éve vagyunk együtt. Most fogunk menni az első közös nyaralásra. Fel sem merült bennem, hogy ne felesben fizessük.


24/N

2014. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az összes nőm elvárta és rezzenéstelen arccal elfogadta, hogy mindent én fizetek. Volt aki még fikázta is, hogy miért ez, miért nem a drágább. Mondjuk nem is lett jó vége sosem.
2014. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!