Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnáltassam magam vagy...

Sajnáltassam magam vagy térjek magamhoz? Hogyan hozhatom helyre a dolgokat?

Figyelt kérdés
Körülöttem sem tökéletes minden. Nos, ha tudni akarod. Az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt. Egy hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy el tudja tartani a három gyerekét. Nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból el tudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám, legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehová, mert se pénzem, se időm nincs rá.

2014. máj. 29. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
K...rvajót röhögtem köszi:D Jó a videó:)
2014. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáltasd magad és keress valami normális munkát. Lehet találni, még akkor is ha mindenki azt mondja, hogy lehetetlen. Főleg ha egyetemista vagy. Itt szerintem a gyári munkával van a baj. Nem embernek való.
2014. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Az élet szenvedés, munka, fájdalom, de néha jó ételek, jó zene.
2014. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!