Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan hozhatom helyre a...

Hogyan hozhatom helyre a kapcsolatomat a párom öccsének a 18 éves lányával?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Face-en keresztül osztottam ki a felelötlenége miatt. Annyira zokon vette, hogy letiltott az oldaláról.Itt jegyzem meg, hogy elvállalt nekünk egy szívességet, amit nem teljesített, hanem ráhagyta a feladatot a 81 éves nagymamájára. Hozzáteszem, hogy nem gorombáskodtam vele. Nem nekem kéne bocsánatot kérnem, de haragot sem akarok vele, mert amúgy tud rendes is lenni.
2013. aug. 1. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
mondd el neki ezt amit ide leírtál, hogy ez egy hirtelen felindulás volt, és nem akarsz vele rosszban lenni. egyébként ha haragszik még akkor is rád, hát nem kell mindenkivel puszipajtásnak lenned... a testvérem sógornőjének a testvérének a szomszédja szindróma. nem annyira közeli, gondolom nem is találkozol vele minden nap, persze értem én, ha nem muszáj nem akarsz vele rosszban lenni, de ha ő így akkor te is így.
2013. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!