Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy gyermeket szerettetek volna a párotokkal, és nem jött össze, végül a párotok emiatt elhagyott?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Velem nem, de nagyon sok ilyen sztorit hallottam már. A szakítás egyébként ilyenkor nem konkrétan maga a gyermektelenség általában, hanem a gyerekáldás utáni hajszába, görcsölésbe fárad bele az egyik fél. Az unokatestvéremék konkrétan emiatt váltak el.

Ha hasonló cipőbe jártok, csak ajánlani tudom, hogy lazítsatok kicsit és amíg nincs gyerek addig legyen a partner a legfontosabb. Mondjuk aztán is...

2014. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, többször is :)
2014. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,aztán több éves ígérgetés után találtam valakit,akivel közös céljainkra fény derült 1 év után és jött az esküvő és a baba is.
2014. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat nalunk ugy volt, hogy gyereket szerettem volna 31 evesen egy 6 eves kapcsolatbol. De o nem akart es azt mondta ha nekem ez ennyire fontos menjek mert o nem iger nekem semmit. Egy ev mulva gyereket csinalt egy masik nonek.
2014. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!