Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy a párotokkal, hogy még szerettétek, de úgy látjátok hogy ez tovább nem fog működni, kár húzni?!

Figyelt kérdés
... vagy hogy mind ketten szeretitek egymást, de az óriási távolság (vagy vmi) ami közbeszól?
2013. márc. 20. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nehéz is volt.De meg kellett hozni ezt a döntést.
2013. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, utána meg nagyon szarul éreztem miatta magam...
2013. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, elváltak útjaink ő egy másik országban talált munkát, jó munkát, és én nem tudtam vele menni ezért jobbnak láttuk ha vége.
2013. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem volt könnyű. Nálunk a párom folytonos hülyeségei ölték meg a kapcsolatunkat. Közel voltunk, mégis távol. Nekem az könnyitette meg a helyzetet, h a végén már nagyon megutáltam.
2013. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Az ok az volt, hogy ő már nem szeretett, csak eltengődött mellettem. Nagyon nehéz volt meghozni ezt a döntést.


Utána egy szikrája se volt, hogy meg akarna tartani...

2013. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az örökös és alaptalan féltékenykedés miatt. Nem volt egyszerű, de meg kellett tenni.
2013. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tibor.Hadi válasza:
Nagyon nehéz volt meghozni ezt a döntést , de mindketten tudtuk csak rosszabb lesz ha nem tesszük meg.
2013. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, 2 év után elküldtem, mert éreztem, hogy már nem szeret. Csak azért volt velem, mert a szüleim lakást, kocsit vettek volna nekünk, meg apukám állást is adott neki. De a végén már alig-alig volt szex. 23 évesen inkább elhagytam. Fél év múlva elvett egy másik nőt, de azt mondta a barátnőmnek, hogy csak azért, mert volt lakása.
2013. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most én is egy ilyen döntés előtt állok és egyszerűen nem tudom mit tegyek:( ez szörnyű :(
2013. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!