Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányok titeket elenged...

14 éves lányok titeket elengednek szilveszterezni? Mrddig? Hova? Kivel? Esetleg idősebbek is irhatnak h őket elengedték-e anno?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 23:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

engem nem engedtek el, bár 14 évesen még nem is akartam menni úgy emlékszek. 17 voltam mikor először nem itthon szilvesztereztem.

20L

2009. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
100%

Lehet azért nem enegdnek el mert féltenek,de szerintem ebből magadtól ii rájöttél.Meg lehet h szüleidel történt vmi és nem akarják h veled is tőrtényen,vagy egyszerűen kicsinek találnak ehez,mert anó őket se engedték el és ugy élik meg h neked se kell még elmenned!

Nekem apám ilyen,anyum elenged mindig bárkivel bárhova bármeddig mert ő bízik bennem!

16/F

2009. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem engedtek, akkor sz.r volt, de most már megértem. 15 évesen a barátnőmhöz már mehettem. házibuliba.
2009. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy én is írok, fiú létemre. :)

Én csak ide megyek a városba a barátomhoz. Lesznek barátok, haverok, és sztem ismeretlenek is. :P

És én is valahogy úgy vagyok, mint valamelyik lány: valamikor hazaesek másnap. :D De nem tudom hogy aludni fogok-e, és hogy meddig tart a buli.

[Jah, és sztem lesznek lányok is, szóval gondolom őket is addig engedik el, ameddig tart a buli. :P]


15/F

2009. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
23:48 tőrtényen,ehez,anó,ugy? Ez aztán a helyesírás!
2009. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
jó most miért kell leugatni a kérdezőt ? oO __
2009. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%

én 13 évesen a legjobb barátnőmnél voltam, ketten baromkodtunk, lájtos "buli" volt.

14 (és fél) évesen egy másik bnőmnél voltam, ott volt a nővére, és hatalmas házibuli volt. azt hittük kb 8-an leszünk, de ehelyett huszon valahányan voltunk, ráadásul(számomra legalábbis) teljesen ismeretlen 20 körüli emberek... az vad volt...

15 évesen az akkori legjobb barátaimmal voltam egy házibuliban(mindenkit ismertem, kb 6an voltunk) ott jó sokat ittunk, de hazamentünk még aznap olyan 4 körül.

Most, 16 évesen 3 bnőmmel megyünk diszkóba, de ha tehetném újra házibuliba mennék ugyanazokkal, mint tavaly, csak velük sajnos már nem vagyok jóban

Szerintem nyugi, nem gáz, ha csak a barátnődhöz engednek át, vagy még oda se, nem kell elsietni, nyugi.


16l

2009. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
23:55 ki ugatta le drágám?
2009. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én még anno 13évesen szilvesztereztem először külön családomtól,a barátnőméknél a szüleivel együtt.Aztán következő évben pedig 5en láynok házibuliztunk szülők nélkül.
2009. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
51%

10 évesen egy művelődési házba a szinjátszósokkal szilvesztereztem.. 10kor vittek haza

11 évesen szintén

12 évesen nálunk volt 'házibuli', 6-7en lehettünk, mindenki ivott titokba egy korty napóleon konyakot.. :D:D csak az volt itthon:D

13 évesen egy másik budapesti kerületbe mentünk házibuliba szilveszterezni egy elég nagy társasággal.. anyu akkor eléggé féltett, de azért bízott bennem. 23 órakor meguntuk és átmentünk egy másik házibuliba a saját kerületünkbe és életembe először nagyon durván berugtam... 10 óra körül mentem haza.

14 évesen házibuliba voltunk, anyu már nem féltett (annyira):)minden rendben volt. 2 pohár pezsgőt ittam kb. és 7-körül haza értem.

15 évesen (most) egy másik városba megyek, a barátaimmal béreltünk egy helyet, ahol lesz a buli.:D már nagyon várom:) és elsején délután érek haza, mert buli után még az ahoz a városhoz közel lakó barátnőmnél alszunk:D


15/L

2009. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!