Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátoddal/barátnőddel...

Ha a barátoddal/barátnőddel nem mentek szilveszterezni, akkor mit fogtok csinálni?

Figyelt kérdés

Idén nincs kedvünk bulizni, és együtt leszünk nála, de nincs ötletünk, hogy mit csinálhatnánk... Otthon lesz anyukája is, nem akarjuk zavarni csörömpöléssel meg ilyenekkel :)

18/l és 23/f


2010. dec. 30. 14:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
szex??
2010. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Társas, beszélgetés, filmezés, sütizés, vegyetek egy forró fürdőt és bújjatok össze, játszatok valamit... De biztos nem fogtok unatkozni :D
2010. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

egész éjszaka szex? :)

a forró fürdő jó lenne, csak ugy furcsán érezném magam, hogy ott van anyukája is a laskásban... :)

a társas viszont jó ötlet, majdnem el is felejtettem :D

2010. dec. 30. 14:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Rendeljetek pizzát, készítsetek mellé valami desszertet vagy gyümölcssalátát. Utána "rendezzetek" masszírozást rendesen: krémekkel, mécsesekkel..., tegyetek be egy vígjátékot vagy romantikusat, igyatok egy finom bort, később pezsgőt...!
2010. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is a barátommal leszek:)mi pizzát sütünk mert amit rendeltünk az nem ízlik
2010. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi kiveszünk egy vagon DVD-t, átjön egy ismerős, evés-ivás-dumcsi-dvd-zés, éjfélkor pezsgő-kocc-buék aztán irány az ágyikó, hogy reggel frissen, kipihenten röhögjük a kómásan támolygó hajnalig mulatozókat :)
2010. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
South Parkot fogunk nézni, pizzát sütünk, ő koktélt kever. Beszélgetünk, talán közösen játszunk is a gépen valamit... wiizünk, szexelünk. Bőven van mit csinálnunk. REmélem, hogy olvasni is jut időm aznap este :)Nem kell kiakadni azon, ha valaki nem tud, vagy akar kimozdulni. Annyi mindent lehet csinálni. Itt panaszkodik sok kamasz, hogy elemészti magát, ha otthon kell ülnie... pfff
2010. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is a szerelmemmel leszek. náluk...tv-zünk, beszélgetünk, összebújunk..VÉGRE egy egész este amit együtt tölthetünk!
2010. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"egész éjszaka szex? :)"

Mi ezzel a gond? ;)

2010. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)


az egész éjszaka szex pedig kicsit sok lenne nekem :D de lesz így is, nem kevés :P

2010. dec. 30. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!