Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányok titeket elenged...

14 éves lányok titeket elengednek szilveszterezni? Mrddig? Hova? Kivel? Esetleg idősebbek is irhatnak h őket elengedték-e anno?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 23:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%
ki ugatta le hát te : ez aztán a helyesírás EZMI ha nemleugatás nem veszekedni akarok neérts férre ;)
2009. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

" ki ugatta le hát te : ez aztán a helyesírás EZMI ha nemleugatás nem veszekedni akarok neérts férre ;)"


Helyesen:


Ki ugatta le? Hát te! Ez aztán a helyesírás!EZ MI,ha nem leugatás? Nem veszekedni akarok,ne érts félre.



Szóköz,nagybetű,írásjelek,és érthetőbb lesz,mit akarsz kifejezni.

2009. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

15 vagyok és kb. 1 éve,hogy anyukám elenged és megbízik bennem.

Most egy házibuliba megyek és reggelig leszek ott.

Nagyon nagyon várom :)

2009. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

00:52

Szerintem viccelt. Egyébként meg vessző után szóköz.


Én nem tudom, hogy elengedtek-e volna, mert nem akartam soha menni. Apám alkesz volt, és nyugtalannak érzem magam részegek közt.

2009. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Amikor engem először elengedtek szilveszterezni, 15 éves voltam. Egy kollégiumban volt a "buli" és választhattam, hogy vagy hajnali 02:00-ra megyek haza, de úgy, ahogy én akarok, egyedül vagy kísérettel, vagy reggel 05:00-ra jönnek értem szüleim a koleszba. Én a másodikat választottam, így tovább maradhattam. De legalább két hét volt, mire meggyőztem őket, hogy lesznek ott "tanárok" (inkább valami felügyelők), tehát felnőtek, akik vigyáznak ránk. Így mivel tudták, hogy nem egy cspat bulizni vágyó tinivel leszek, hanem lesznek velünk felnőttek is, akik úgy sem hagyják, hogy alkoholt igyunk, így elmehettem. De persze vittem magammal a táskámban piát és kb mindenki hozott, így jól berúgtunk... A felügyelő tanárok meg már 23:00 órakor elmentek aludni, így azt csináltunk, ami akartunk. Voltak 15-16 évesektől kezdve 23 évesek is. Kimentünk szánkózni meg ilyenek... Visszagondolva aranyosak voltunk...

18/L

2009. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

14 évesen házibuliba voltam,ott nem ittam sokat még,de részeg voltam,5kor mentem haza reggel.

15 már kicsit komolyabb parti volt,akkor úgy emékszem csak 9körül értem haza.

Most 16 vagyok,szintén házibuli lesz,szintén reggel fogok hazamenni.

2009. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
0%

15 mondjuk F

engem akárhova bármikor anyám 5 napja nem látott

2009. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
egyébként ezt nem értem, akiknek éjjel 2-3-kor kell hazamenni azokért mennek a szüleik? mert szerintem sokkal biztonságosabb a buli reggelig, és világosban hazamenni, mint éjjel a sok részeg állat között.
2009. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
00:36 Azért kérdeztem, hogy ki ugatta le a kérdezőt, mert én ezt nem a kérdezőnek írtam, hanem az elöttem lévő hozzászólónak, és nem leugattam, csak kijavítottam a hibáit, és megjegyeztem a tudását.
2009. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én 13 éves koromban szilvesztereztem először külön a szüleimtől.Osztálytársakkal szerveztünk egy bulit, csak mi voltunk.Természetesen elengedtek, mindenkit jól ismertek a társaságból,tudták hogy nem fogunk piálni, cigizni meg hasonlók.Nagyon jól szorakoztunk, kb. reggel 10-kor ment mindenki haza.

16/L

2009. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!