Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan sok itt a magányos...

Olyan sok itt a magányos ember! Miért nem beszélünk egymással?

Figyelt kérdés

Ezt sohase tudtam megérteni, hogy akik magányosak, azok miért nem fordulnak egymás felé? Csak van közöttetek olyan, akivel megértjük egymást! Olyan nem létezik, hogy fél magyarországnyi ember között egy se legyen!


Rólam annyit, hogy 23 éves vagyok. Hogy fiú, vagy lány, az tök mindegy, mert úgyis csak barátokat keresek.



2014. ápr. 12. 22:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Baráti kapcsolat kialakításához személyes jelenlét szükséges.
2014. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Inkább menj aludni!:)
2014. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1 Szándék kérdése.
2014. ápr. 12. 22:53
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem lenne mindegy a nemed, érzésem szerint férfi vagy. De ha lány lennél sem beszélgetnék veled, pont azért amit az első írt. Mindenki a neten akar barátkozni, senki nem akar már személyes kapcsolatot. Aki meg netalán igen, többszáz kilóméterre lakik. Szintén 23 éves vagyok.
2014. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
És ha valakinek alig van lehetősége személyesen ismerkedni, annak mit mondasz? Amúgy meg tök mindegy, ha nem akarsz, nem írsz. Majd ír más.
2014. ápr. 12. 23:00
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem van kedvem beszélgetni, barátkozni! ^^

17/L

2014. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
Mit szólsz hozzá ha az a valaki akinek nincs lehetősége személyesen ismerkedni, én vagyok? A személyes kapcsolatok hiányoznak, nem fogok belemenni a századik netes beszélgetésbe, amihez az első pillanatban sincs már semmi kedvem. Semmiféle örömet nem jelent ha a neten leírhatom valakinek, hogy éppen mit csináltam az adott nap. Ha nekem már csak a netes beszélgetés jutott, inkább leszek magányos.
2014. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6 oké:)


7 Én se vagyok jobb helyzetben és persze a személyes kapcsolat és a netes nem teljesen ugyanaz. Személyesen sokkal másabb, mint "egy géppel beszélgetni". De nekem még egy géppel is jobb, mint magányosan. Amúgy nem olyan gáz a netes ismerkedés, csak szerencse kell hozzá. Én már találtam neten barátokat. De hát te tudod, ha egyedül jobb...

2014. ápr. 12. 23:09
 9/28 anonim ***** válasza:
Én beszélgetek szívesen, de csak a lányokkal jövök ki, szóval ennek tudatában ha valaki úgy gondolja, nyugodtan írhat :)
2014. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Tőlem dumálhatunk..
2014. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!