Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házisárkány lennék? Nem tudom...

Házisárkány lennék? Nem tudom nem ébren várni a párom!

Figyelt kérdés

Alapítottak valami rockbandát és hetente-kéthetente péntek este eljárnak próbálni. Első alkalommal lefeküdtem, de felébredtem, amikor hazajött, próba után beültek még egy sörre, de így is éjfél előtt itthon volt. Azóta mindig ébren maradok, mert nem tudok elaludni, mert mindig abban reménykedem, hogy hazaér végre, pedig mondta, hogy tovább elmaradnak. Legutóbb már felhívtam, kétszer is, és eléggé szégyellem.

Most is elvannak, és hiába aludnék, nem megy. Pedig hullafáradt vagyok, fél ötkor keltem :( Mit tehetnék?


2014. máj. 30. 23:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz magadnak is péntek estére programot.
2014. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Aludjál !!!!!!!!
2014. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megvárom a páromat ha későn jön haza, de csak akkor ha nem kell korán kelnem. Nélküle rosszul alszok, sokszor felébredek. Ez nem házisárkányság :D
2014. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem az a házisárkányság, hogy ébren várod, hanem, hogy rátelefonálgatsz.


Ha megbeszélitek, mikor jön, akkor ne telefonálj rá, mert ellenőrzésnek veszi, és ezt elég nehezen tűrik a férfiak.

Féltékeny vagy egyébként, vagy miért telefonálgatsz rá?


Az én férjem is elég sokszor későn ér haza, társadalmi munkát is végez. Én is ébren szoktam várni, de én alapjáraton későn fekvő vagyok. De ha tudom, hogy csak 2-3 körül ér haza, akkor lefekszem. mondjuk ő szokott telefonálni, ha később jön valami miatt, mint amit előzetesen mondott.

2014. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem házisárkányság:) Szerintem csak aggódsz érte. Próbálj aludni vagy te is szervezz magadnak valami programot. De ha nem jön be egyiksem akkor beszéld meg vele. :))
2014. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém is zenél hetente kétszer, igaz nem sörözik, de én nem hívogatom. Majd jön, ha jön. Mindig máskor jön, sosem tudom előre, csak annyit, hogy 9 és éjfél között. Én nem várnám ébren a helyedben.
2014. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se vagy házisárkány, csak aggódsz érte. Ezt viszont a férfiak nem értik meg. Azzal nincs szerintem se baj, ha ébren várod, de ha tényleg megbeszélitek, h mikor megy haza, akkor ne hívd fel, mert tényleg ellenőrzésnek fogja venni. Figyu, ha aggódós természet vagy, én is az vagyok amúgy, gondolj olyanokra, h nem a gyereked, h vigyáznod kelljen rá, kösd le magad bármivel, amíg várod, tereld a gondolataidat, esetleg te is menj el barátokkal vmerre stb. És hát gondolom nem tinik vagytok, tud magára vigyázni. Megcsalni meg nem fog, ha még is, akkor nem érdemelt meg, ennyi.
2014. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Múltkor azért telefonáltam rá, mert azt mondta, nem marad sokáig, és egykor felhívtam, hogy minden oké-e. Meg hogy hozzon már hazafelé cigit, mert én már pizsamában vagyok és megkívántam. Azt mondta hogy oké, mindjárt indul. Két villamosmegállónyira voltak. Kettőkor megint felhívtam, hogy hol van, mert azt a két megállót még az éjszaka közepén is bőven meg lehet tenni ennyi idő alatt. Erre kiderült, hogy még maradt. Végül fél ötkor ért haza.


Ha lenne valami támpontom, hogy mikorra várhatom, nem lenne ilyen rossz. De így nagyon is az. Én nemigen tudok elmenni semerre, de nem is vágyom rá, nagyon kimerült vagyok a hét végére.

2014. máj. 31. 00:01
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát ilyet az én párom is eljátszott amúgy, de ha nem akarod, h szakítás legyen a vége, akkor szerintem azokat gyakorold, amiket írtam, ha másokkal nem tudsz te magad is elmenni, azért lekötni gondolom letudod magad dolgokkal. Pl. fórumozz stb.
2014. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Még egy tipp..., ha még is várod ébren, legalább amikor jön játszd vhogy el, h te már alszol és nem várod. :) Tehát ő ne lássa.
2014. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!