Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősöm tudja, hogy kihűlt...

Ismerősöm tudja, hogy kihűlt a házasságunk, megkérdezte az utcán, hogy miért nem élünk nyílt házasságban? Ők is úgy élnek. Megrökönyödtem.

Figyelt kérdés

Lényegében gyerekek voltunk, amikor egymásba szerettünk. Első kapcsolat volt mindkettőnknek. Lassan 13 éve vagyunk együtt és már évek óta sem lelkileg, sem testileg nem vagyunk egy hullámhosszon. Kéthavonta hajlandó nagy nehezen lefeküdni velem. Jelenleg gyesen vagyok és munkát keresek, de nagyon nehéz olyan mellett lenni, aki nem szeret engem és akit már én sem szeretek. A kicsi tart össze bennünket és a szokásos: közös ház, stb.


De azért nagyon fura, hogy az utcán ilyet kérdeznek az embertől. Nem tudom mi lenne a jó megoldás. A kicsi miatt nem szívesen válnék, de azért már nagyon vágynék egy szeretetteljes kapcsolatra. Nem szexre, hanem, hogy valaki megsimogassa az arcom, megpusziljon, kedves legyen. Évek óta nincs már részem ebben és kezdek nagyon depressziós lenni és ez a gyereknek sem jó. Nehéz helyzet. És persze tudom, válni kell...de azért ez a mai világban nem olyan könnyű :((


A másik, hogy szerintetek még találhatok igazi társat magamnak? 30L


2014. jún. 1. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen persze hogy találhatsz DE ebben az esetben nem a nyitott házasság lenne a megoldás.
2014. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Vannak akik nyitott házasságban élnek és bevált nekik. Ehhez azonban olyan habitus kell és mindkét félnek meg kell felelnie ennek a helyzetnek. Viszont ha nem szexuális kapcsolatra vágysz, hanem egy igazi társra, akkor szerintem sem a nyílt házasság lenne a megfelelő számodra. Mindig azt mondom, hogy váltani sosem késő. Még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy monotonon, szeretet nélkül éld le az életed. Csakmert van gyereked akkor neked nem jár a boldogság? Ugye ezt te sem gondolod komolyan...
2014. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hanem gondolom a válás :( valójában félek is tőle. Sosem randiztam igazán. A férjemet egy ismerősöm mutatta be és lényegében rögtön egymásba szerettünk. Senki mással nem találkoztunk, sose volt más az életünkben. Ijesztő a gondolat...ráadásul egyedül a kicsivel. Rokon nincsenek 100km-en belül. :(
2014. jún. 1. 12:27
 4/23 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm, aki próbált közeledni, de amint belépett a személyes zónámba úgy menekültem, mint akit egy vad kutya kerget. Nem akart ő semmi különöset, csak megsimogatni a vállam, de annyira elszoktam az érintéstől, ráadásul egy férfi érintésétől, hogy teljesen bepánikoltam
2014. jún. 1. 12:29
 5/23 A kérdező kommentje:
családom emancipált nőtagjai szerint ideje szeretőt keresni...na de azért ha már valakivel "viszonyt" kezdek, akkor azt szerelemből teszem és akkor vele szeretnék lenni mindig
2014. jún. 1. 12:32
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Egy valasbol nem kell rogton egy kapcsolatba ugrani.
2014. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Mi a francért szültél gyereket, ha már évek óta nem megy a dolog?!
2014. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Sosem értettem azokat, akik a gyerekkel hozakodnak elő, hogy miatta nem válnak el. Miért, szerinted egy gyereknek olyan jó példa és egészséges családkép alakul ki benne, ha látja, hogy a szülei nem is szeretik egymást, nem vonzódnak egymáshoz? Ez rosszabb az ő világnézetének kialakulását illetően, mint egy válás.
2014. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
8-nál a pont a szüleim pont miattam (+ a tesóim) nem váltak el és hadd ne részletezzem milyen volt egy "ünnep" és egy "közös" "családi" nap.
2014. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
amikor együtt vagyunk a kicsivel, akkor vannak jó pillanataink. A gond akkor van, amikor a kicsi alszik, mert leül a gép elé, füles fel és én nem számítok. Vagy amit írtam, hogy se egy gyengéd szó, se egy simogatás, ha elélejtek akkor is közli, hogy most nem...Utálja az ünnepeket, sosem akar meglepni, ha én próbálom látványosan unott fejet vág....ezer dolog
2014. jún. 1. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!