Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a (volt) vőlegén...

Mit tennél ha a (volt) vőlegényed bele fektetett 4 millió kp a te tulajdonú házadban de időközben megcsalt?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 6 éve vagyunk együtt, jövőre tartottuk volna az esküvőnket!

Nekem volt egy házam amire ráfért a felújítás és a hozzátoldás ez körülbelül 4 millió forint.

Kaptam tőle egy autót, ami szintén az én nevemen van, viszont ő megcsalt. Külföldön dolgozott, hetente jött haza, mindent megadtam neki amit lehetett, számára viszont többet ért, egy izgalmas 2 óra amit egy nővel töltött.

Engem ezzel nagyon megalázott, és folytatni nem szeretném vele.


Ti mit tennétek? Kifizetnétek neki a pénzt amit a házra költött stb??? Mi a jó ilyenkor?

Végül is én nem nagyon szeretnék fizetni hiszen ő volt az aki miatt a kapcsolatunk véget ért.


2014. jún. 2. 13:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom mit fognak szólni az ismerősök hiszen tudják hogy ő rá költötte a pénzét, és nem akarom hogy az legyen hogy kihasználtam, és most már dobtam őt. Félek az egész embereknek a támadásától.
2014. jún. 2. 13:32
 2/55 anonim ***** válasza:
41%

"Végül is én nem nagyon szeretnék fizetni"


Most komolyan hallani akarod, hogy mi vagy???

2014. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
85%

igen..


a saját esetünkben a felét, mert mi együtt is éltünk, tehát az autó és a felújítás árát úgy veszem, hogy közösen kerestük meg, akkor a fel jár csak.. a ti esetetkben nem tudom közös kassza volt-e

2014. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
88%
Kifizetném természetesen! Nem várnám meg, hogy egy megalázó pert akasszon a nyakamba.
2014. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
66%

Ha teheted add vissza neki a kocsi és a felujitás felét.


Ne azért ne fizess mert megcsalt,ez hülyeség. Az egészet nem fizetném vissza,felét igen.

2014. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
82%
Na, epp ezert nem mukodik a tavkapcsolat. Akar penzt hoz haza, akar nem.
2014. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
53%
Aki a felét fizetné vissza, alátámasztaná ezt az ide vonatkozó törvénnyel is? Az EGÉSZET VISSZA KELL FIZETNED, szerencsére!!!
2014. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
39%

Félek az egész embereknek a támadásától.


ha visszafizeted ha nem akkor is azt fogják mondani hogy kihasználtad erre készülj fel.Egyrészt a psi azt mond amit akar,hiába fizeted ki ha ő azt mondja nem,mindenkihez odamégy egy számlával mutogatod hogy márpedig te kifizeted őt.

Ez ugy jön le hogy szegény gürizik külföldön hogy nektek minden jó legyen te meg most kidobtad.Téged fognak elitélni nem őt.Ha jót akarsz nem foglalkozol mások mit mondanak és legföképp ne magyarázkodj senkinek mert annál rosszabb.

2014. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
53%
Milyen törvény vonatkozik erre, ha ők ketten még nem voltak házasok?
2014. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
21%
Ha megtalálod, kapsz egy nyalókát!!!
2014. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!