Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel töltenéd az ünnepeket?...

Kivel töltenéd az ünnepeket? Vőlegényed vagy szüleid?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a szüleimmel élek még, a párom az külföldön dolgozik,de ha hazajön akkor mindig nálam van.

Sajnos már most kiderült hogy az ünnepeket nem tudjuk együtt tölteni mert ott nem engednek el mindenkit szabadságra, még akkor sem ha nem kell karácsonykor szilveszterkor dolgozni!

Szivesen tölteném a karácsonyt a párommal, de szívesen maradnék itthon, mert anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk és tudom azt is hogy szegény nagyon egyedül érezné magát, hiába van apukám is, nem tudnak elmenni sehová, testvérem is nem rég külföldre költözött a családjával ők sem jönnek, nincsenek nagyszüleim sem ahová lehetne menni, nekik testvérük és barátaik sincsenek.

Nem tudom mit csináljak két tűz között vagyok


2013. júl. 23. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
A szentestét anyukámékkal tölteném,és másnap elutaznék.
2013. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Szegény, nem irigyellek! Amit az első ír, az nekem is jó megoldásnak tűnik.
2013. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Mivel életed eddigi 20 Karácsonyát velük töltötted el, ha jó fejek akkor ők maguk "oldoznak fel" az alól, hogy otthon legyél. Én szülőként előre mondanám a lányomnak, hogy menjen ki a vőlegényéhez, mi itt jól elleszünk:) Ezzel neked jót tenne, nem lenne lelkiismeretfurdalásod.
2013. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom csak úgy jön haza hogy November 10én vissza mennénk, és csak januárban jönnénk haza!
2013. júl. 23. 09:56
 5/17 anonim ***** válasza:
És más módon hazajönni nem tudsz,azaz úgy,hogy nem a pároddal?
2013. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a szüleimmel tölteném a helyedben, és utána szilveszterre kiutaznék. (Illetve már akár 25-26-ra is)
2013. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon messze dolgozik? Repülővel kell menned, hogy már novemberben ki kéne, hogy menj? Addig neked otthon nem kell dolgozni, vagy suliba járni???
2013. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én Szentestére hazavittem a páromat, másnap indultunk az ő édesanyjához


(200 km van a 2 szülő között)



A szüleiddel vagy az év minden napján, a pároddal pedig ritkán találkoztok, én utaznék ki a vőlegényemhez.

A szülőkkel pedig ünnepelnék máskor (ez is történt már meg, nem fonotos azon a napon összeülni, hanem a lényeg azon van, hogy összejövünk, és megteremtjük magunknak a hangulatot....)

2013. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha már elvileg a vőlegényed, az feltételezné, hogy az élettársad. (nem tudom, amúgy éltetek-e együtt, mielőtt otthon élt/dolgozott) Szerintem, mivel ritkán látod, egyértelmű lenne, hogy vele töltsd. Ha nem, akkor megkérdőjelezem a kapcsolat értékét.
2013. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Talán egy még jobb ötlet, ha anyagilag bírjátok: Menj ki a vőlegényeddel és szüleid utazzanak hozzátok karácsonyra, akár pár nap egy olcsóbb szállodában. Még összekötik egy kis romantikával is és utaznak egyet. Így mindenki jól járna!
2013. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!