Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre milyen cipőben...

Temetésre milyen cipőben illik menni?

Figyelt kérdés
Fekete blúz (illetve női ing) és fekete farmer lesz rajtam. Gondolom olyan szandál aminek az orra nem fedett, illetve sportcipő nem illendő. Van egy fűzős fekete vászon félcipőm. Azt felvehetem hozzá? Mert ünneplős cipő szerintem ehhez a szetthez túlzás.

2014. jún. 4. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
a fekete vászon cipő megfelelő
2014. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
A temetésre ünneplős ruhában szoktunk menni.Ennyi tiszteletet adjunk már az elhunytnak.
2014. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
A vászon félcipö is megfelel, de szandálban is mehetsz, ha valamennyire szolid, az, hogy elöl nyitott, nem gond.
2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem közeli hozzátartozó, akkor nem kell fekete blúz, ilyenkor fehéret szoktunk felvenni, én nyáron (kánikulában) szandálban mentem és sokan abban voltak.
2014. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinosban mennék temetésre. Nem az a fontos, hogy szandál vagy cipő, hanem az, hogy megadjuk a tisztességes búcsút az elhunytnak.
2014. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elég közeli hozzátartozó, a nagymamám. A farmerem olyan anyagból van, hogy nem is igazán látszik rajta, hogy az lenne. Az ing könyékig ér. Úgy néz ki nagyon meleg lesz aznap, lehet beszerzek addig egy szandált. Olyat, aminek magas sarka van nem szeretnék, mert csak csetlenék-botlanék benne a kavicsos úton, de nyitott orrút sem igazán, mert szerintem templomi szertartásra nem való :(
2014. jún. 4. 14:56
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Orra nem fedett cipőben, szandálban is mehetsz, csqk legyen a ruhádhoz illő, és ne csilli villi strasszos mittudoménmilyen... Tehát ha visszafogott, akkro az sem gond

Inkább mint egy sportos félcipő( ha olyan)

Viszont, ha annyira meleg lesz, én a helyedben beszereznék egy illő hosszúságú szoknyát,

2014. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár kölcsönbe barátnőtől
2014. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmilyen minta vagy strassz nincs se a blúzon, se a nadrágon, se a cipőn. Teljesen fekete mind a három.
2014. jún. 4. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Azert javasoltam a szoknyát, mert a farmer határeset, plusz ha meleg lesz, akkor meg fogsz fulladni, főleg zárt cipőben, elég nagy stressz egy temetés, nehogy elájulj

Szerintem ez fontosabb, minthogy ki mit gondol egyébként.

Tehát ha illő hosszúságú a szoknya, és a szandál simán mehet egy nyári temetésre.

2014. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!