Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol a terhesség alatt a...

Ahol a terhesség alatt a szülőkkel összevesztek, ott a gyermek születése után van esély a békülésre?

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes vagyok. Amikor a szüleim megtudták, egyszerűen kitagadtak.

A szüleim a férjemmel nincsenek kibékülve. Pedig nagyon jó ember, inteligens, türelmes, csak épp közgazdász. Ahogy mondani szokták: egy jó munkás embert szerettek volna mellém, aki tovább vinné a családi gazdaságot.

Férjem pedig nem az a típusú ember, aki nap végén beül a traktorba, és elmegy szántani, nem érdeklni a vetés, sem a jószágok.


A férjem azzal vigasztal, hogyha megszületik a pici, akkor majd minden más lesz. Valóban?

Az elmúlt időszakban egyszer sem érdeklődtek sem utánam, sem a gyerek után.

És mi van akkor, ha már én nem akarom őket látni, hiszen életem egyik legszebb és legfontosabb időszakában hagytak magamra?

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyha találkozunk, akkor minden úgy lesz mint régen :(


2014. jún. 5. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Neked már a férjed és a gyereked a családod. Velük foglalkozz, zárd ki azokat, akik békétlenséget hoznak.

Érts jól.

2014. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Bízd a szüleidre. Ha látják, hogy jól megvagytok, akkor majd kezdeményezik a kibékülést. Akkor gondolj arra,hogy a gyereknek a nagyszüleire is szükségük van.
2014. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
95%

Bele sem merek gondolni, mit szólnának az örömszülők, ha egy politikussal álltál volna össze.

Majd megbékélnek, lesz ez még így se.

2014. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát hallod, ritka érdekes szüleid vannak. Egy igazi, szerető szülő soha nem hagyna magadra, még akkor sem, ha egy bűnözővel állnál össze. Örülniük kellene, hogy ilyen intelligens férjet találtál.
2014. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Láttam. Nem tetszett nekik, hogy egy idősebb nővel jött össze a fiúk, aki teherbe is esett, pedig már mástól is volt gyereke.

Most már imádják egymást.

Szerintem hiányzik anyukád, én is abban bízom, amiben a férjed, ha fogja, látja a babát, elérzékenyülhet, és megbékélhet lassan.

2014. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nahát, sok kifogást hallottam már szülőktől a gyerek házastársára, de hogy az lenne a baj, hogy a férj "jó ember, inteligens, türelmes, csak épp közgazdász", hát ez a hét vicce!!! XD :D
2014. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megszületik a baba, küldenék egy fotót, de többet nem tennék. Nehogy már még én pitizzek, most komolyan azért lenne hibás a férjem, mert más munka érdekli? Ennyi erővel a szüleid a hibásak hogy nem tudtak egy fiút összehozni aki örökli a gazdaságot:S Az meg gondolom eszükbe se jutott, hogy mi van ha a gyerekedet fogja érdekelni és pl. ő szívesen továbbviszi majd.
2014. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már amikor összekötötted az életed a férjeddel, akkor tudniuk kellett volna a szüleidnek, hogy valamikor gyereketek is lesz. Nagyon szomorú, hogy így gondolkoznak, nem tudom, hogy ez meg fog-e változni, volt eddig is kb. fél évük, hogy átgondolják a dolgokat. Csak amiatt nem szívlelik a férjed, mert "nem megy szántani"?
2014. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hol élnek a szüleid, de arrafelé talán törvény tiltja, hogy felvegyenek egy traktorost?

Nem érdemes neked kezdeni a békülést, mert így azt fogják gondolni a szüleid, hogy te mentél oda békülni, tehát holnap elválsz a férjedtől, és hozzámész egy gazdálkodóhoz (nem a gazdálkodókat akarom ezzel leszólni, de a közgazdász férj ugye nem fog érdeklődni és érteni ezekhez a dolgokhoz).

Szóval ha nem akarod, hogy tovább szekáljanak a megjegyzéseikkel, inkább tartsd magatoktól távol őket.

2014. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kitagadás még egy ilyen helyzetben is erős. Ha annyira odavannak a tulajdonukért akkor csinálják amíg tudják, aztán ha meg már nem tudják akkor adják el és kész. Ha már nem lesznek akkor nekik nem tök mindegy mi lett vele? Most komolyan többre tartják a gazdaságot a saját lányuknál? Inkább örülnének annak, hogy boldog vagy és jön az unoka.

Szerintem várd ki a végét, majd megenyhülnek. Ha meg nem, akkor így jártak. Mindenesetre akármikor is esik le nekik a tantusz, fogadd őket szeretettel, legalább te legyél bölcs.

2014. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!