Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még esély hogy mégis...

Lehet még esély hogy mégis baba van? Többi lent.

Figyelt kérdés
9 dpo-n teszteltem délutáni vizeletböl egy negatívat, viszont érzékeny a mellem, fáradt vagyok, a hömérsékletem 39.9 és úgy érzem összejött, lehet még esélyem hogy 2-3 nap múlva pozit tesztelek, volt már így valaki??? kérlek írjatok! Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 23. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

9. dpon???? Ráadásul délutáni vizeletből????

Melyik teszen olvastad, hogy már kimutatná? Még a 10-es se mutatja ki ilyen abnormálisan hamar. Főleg nem délutániból. Persze, hogy van még esély.

Nyugi és várd ki a nemvárt napját. Az a legbiztosabb, hogy elkerüld a felesleges idegeskedést. Vagy ha még 4-5 ilyen kérdést ki szeretnél irni, akkor hajrá, már holnap is tesztelj aztán essél kétségbe, hogy az is negativ!

2014. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39.9? az már láz. a tünetek tuti nem terhességtől vannak, még ha terhes is lettél ilyen hamar nem mutatja ki, a beágyazódés még most történhet. Nem lehet, hogy a tünetek inkább valami betegségre, pl. megfázásra utalnak?
2014. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam a höm 36.9
2014. máj. 23. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
és itt olvastam hogy sokan 9 dpo-n teszteltek + :)
2014. máj. 23. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván azt nem olvastad, hogy általában minden ilyen jellegű kérdésnél a válaszok nagy része abból áll,hogy meg kell várni a nemvárt napját :) (Ezt nem sértésből írtam)

Várd meg a nem vártat, addig csak idegesíted magad ha negatívat tesztelgetsz.

2014. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is voltam olyan marha annak idején hogy 10. dpo-n délutániból teszteltem egyet, bár gondoltam hogy negatív lesz. Másnap reggel még mindig alig észrevehetően halvány volt.

Csak egy kérdésem van: miért arra alapozol hogy "van akinek kimutatja" és egyből aggódsz hogy van-e egyáltalán még esély? és ha azt mondjuk hogy nem? őszintén, elhinnéd?

Bocsi ha bunkó voltam de te is pontosan tudod hogy SEMMIT nem jelent egy 9. dpo délutáni teszt... amire volt kb 0,1% esélyed hogy kimutatja már.

2014. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan csak mondják, hogy + volt. de valójában sokan csak odaképzelik azt a második csikot... tesztelnek minden nap, aztán amikor már a nemvárt közelében végre +, akkor azt mondják, hogy bezzeg ők már a korábbiakon is látták a 2. csikot.

Sajnos itt egzmást heccelitek fel ezzel a korán teszteléssel. Régebben még az volt a sláger, hogy ki tesztel +-t egz nappal nemvárt előtt. ez most már odáig fajult, hogy egymást huzzátok fel azzal, hogy minél hamarabb ki tesztel. Hova juttok igy? Már az aktus közben is tesztelni fogtok?

2014. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!