Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra hogy teherbe...

Van esély arra hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
A barátommal sajnos nem ment gumival és még a tabletta szedését nem kezdtem el.Nem védekeztünk, ezt is csak azért vállaltam be, mert úgy számoltam, hogy másnap meg fog jönni. Ez így is lett. Amúgy nem ment belém de ennek ellenére történnek balesetek. Tudom hogy kicsi az esélye de mégis bennem van a félelem...

2014. máj. 20. 16:55
 1/7 anonim válasza:
Miért nem kezdet el a tablettát szedni?...
2014. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%

nagyon kicsi az esély de bármikor megeshet, mi is többször voltunk már így a barátnőmmel de még szerencsére nem történt semmi :)

az esély hogy teherbe ess kb 1%

2014. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem mert előbb ki kell vizsgálni hogy lehet e nekem ugyanis a nagynéném nem szedhet mert hajlamos a trombózisra. Nyilván veszélyt jelent ezt az orvosnak is mondtam.Elküldött Szegedre vérvételre és egy csomó idő amíg meg jön az eredmény. De elhatároztam hogy 2 héten belül elmegyek.
2014. máj. 20. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül voltatok együtt. NINCS veszélytelen ciklusnap. Igen, teherbe eshettél.
2014. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jogosan van benned a félelem, hisz te magad is tudod a választ:igen teherbe eshettél.
2014. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

"másnap meg fog jönni. Ez így is lett"


Hát ha megjött a vérzésed, akkor mi a kérdés...?

2014. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os,

nekem is "megjött" és rá két hétre mégis pozitívat teszteltem. Közvetlenül előtte meg nem.

Teljesen normális vérzés volt, el is szontyolodtam, majd "középidőben" mégis jöttek a tünetek.

Megesik.

2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!