Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti amikor kettesben vagytok,...

Ti amikor kettesben vagytok, állandóan beszélgettek?

Figyelt kérdés

Ti amikor kettesben vagytok, állandóan beszélgettek?

Nemrég esett meg velem, hogy elutaztam a párommal, és az egész napos városnézések végén csak úgy csendben sétáltunk egymás mellett. És ez engem egy kicsit feszélyezett, de egyszerűen annyi időt töltöttünk huzamosan egymás társaságában hogy úgy éreztem, nincs mit mondanom, azon kívül hogy merre tovább, vagy ez most micsoda, stb. Bár tudom, nem lehet mindig az élet értelméről beszégetni. Vagy csak túlpörgöm? :)


2014. jún. 6. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, néha jobb a kényelmes, sokat mondó csend is.
2014. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális, viszont az, hogy feszélyezett ez már nem biztos. Én szeretek csak úgy sétálni a barátommal, jó mellette lenni minden duma nélkül:)
2014. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy beszélgetünk. Nincs annál rosszabb, mint tényleges mondanivaló nélkül nyomni a süket dumát. A csend is tud simogatni.
2014. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van amikor elkezd telefonon játszani. Vagy csak ülünk egymás mellett bambulunk.
2014. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet felismerni az igaz barátságot, hogy nem kínos a hallgatás.
2014. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Engem kicsit idegesítene is az, ha éppen városnézésen lennénk és semmire nem tudnék figyelni, mert a másiknak be nem áll a szája.

Összeszokott párok tudnak együtt hallgatni is úgy, hogy ne érezzék magukat kellemetlenül.

2014. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én speciel utálok csendben andalogni. Mindig azt hiszem, pont rólam gondolkodik :D Ez afféle paranoia, éppen ezért a legtöbbször beszélgetünk, megérti. Másrészt mi nagyon szeretünk egymással beszélgetni.
2014. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bennünk kényszer, hogy beszélgessünk. Nem ciki csendben fogni egymás kezét. Úgy is jó, beszélgetve is jó. Nem kell erőlködni, jön magától. Amúgy igen, túlpörgöd. De ha őszinte vagy magadhoz és bevallod, hogy UNATKOZTÁL, az jobb lenne! Azt, hogy miért unod ennyire, te tudod.
2014. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ... főleg ne feszengj ,nincs gáz ! Nálunk is van ilyen ,pedig mi már 12éve együtt vagyunk . :-)
2014. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint ez ”normális” :)

Kedves utolsó, nem unatkoztam (és szerencsére őt sem unom ;) ) csak én csendesebb alkat vagyok és reméltem, hogy nem veszi érdektelenségnek vagy hogy unnám.

Szép hétvégét mindenkinek és jó csendes/beszédes sétákat.

2014. jún. 6. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!