Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és hölgyek, meddig...

Férfiak és hölgyek, meddig lehet szeretni az exet?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve, hogy elváltam, és egyedül álló férfiként, pocsék volt átvészelni az ünnepeket.

Az a baj, hogy még mindig szeretem, csodálom a nőt, aki oly sok év után elhagyott, megcsalt.

(csendesen, viták nélkül váltunk anno el.)

Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy létezhet nála tökéletesebb.

Eltudom valaha is öt felejteni, vagy kell hozzá egy másik nő, aki elfeledteti.

Basszus, volt jó néhány kapcsolatom a húszas éveimben, de ennyire még nem bálványoztam egy nőt sem. Mi a francért tartom tökéletesnek a hibái és a megcsalás, elhagyás ellenére.

39/F


2010. jan. 1. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a nagy Ő-t az ember sose tudja elfelejteni.Max a hiányát pótólni egy másikkal,de az agyban mindig ott fog motoszkálni.Csak erről ne tudjon az utódja:)

Szar ügy tudom,átérzem.De ez van,az élet megy tovább és Neked is tovább kell lépned,Ne emészd magad,keress 1 megbízhatóbb partnert.Társ nélkül még nehezebb lesz túltenni magad ezen az egészen.

40/N

2010. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
én soha nem fogom elfelejteni az első szerelmemet. valahol máig szeretem őt minden hibája ellenére, és hogy annyiszor megbántott, kihasznált. 26/L
2010. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Bár én fiatalabb vagyok Tőletek (23/L), de van ilyenről nekem is tapasztalatom:

4,5 év után a vőlegényem összejött a legjobb barátnőmmel.

Másfél évig rajongva imádtam még mindig a volt páromat.

Azóta már több, mint 2 éve egy sokkal boldogabb kapcsolatban élek és ha lehet ezt mondani, még jobban szeretem a jelenlegi Páromat, mint az előzőt valaha. Egyébként nem vagyunk rossz viszonyban Velük se. Még mindig együtt vannak Ők is. Ennek így kellett lennie.

Kitartás Neked! És a legjobbakat kívánom!

2010. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Én sem tudom elfelejteni az első szerelmem,sokat gondolok rá(szinte minden nap)és gyakran látom(buszvezető).Sokszor elképzelem,hogy milyen lenne vele az életem(tünk),ha akkoriban nem szakítunk.(azota már ő is elvált és én is,de "csak"barátok vagyunk)
2010. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem még fél év után is azt a férfit,akibe halálosan szerelmes voltam nem is olyan rég! Pedig nem érdemelt meg,játszott velem és összetörten a szívem...:((

De pont tegnap fogadtam meg,hogy újévtől,azaz mától új életet kezdek,és BOLDOG leszek!! Ismerkedni fogok más férfiakkal,találni fogok egy olyan férfit,aki iránt szintén tudok érezni valamit...ha olyat nem is,de legalább hasonlót!Ha csak a negyedét,már boldog nő leszek! Kell ilyennek lennie!

Javaslom,csajozz amennyi belefér,szervezz programokat stb! Az agyad kell átirányitani arra h nem érdekel már! Különben tönkremész idegileg!Mert ha a gondolataid folyton ott járnak,soha a büdös életben nem leszel tul rajta! Egy értékes életed van,az idő elszalad és esetleg éveket pazarolsz egy olyan érzésre,ami már NEM LÉTEZIk!! Csak benned él,és Te szitod magadban...hidd el,erre én fél év keserű depressziós sz@r időszak után jöttem rá! Soha többet nem akarok olyan rosszul lenni mint akkor...

Én mindent megtettem,nem kellek többé neki...ha a falra mászom,akkor sem! Ezt el kell fogadni,bármily nehéz is!! Tudod,én hiszek a karmában,a dolgok nem véletlenül történnek...ennek igy kellett lenni,felülről igy akarták ha megfeszülsz se lesz másképp...nem könnyebb lenne holnaptól elengedni Öt és tiszta lappal és szivvel próbálni élni? Mennyire megkönnyebbülnél,meglásd! Én ezt ma kezdtem el...tegnap még tiszta depi voltam...és ma már jobban vagyok! Sok erőt kívánok.

29/N

2010. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, rendesek vagytok.

Az eszemmel én is tudom, hogy az élet megy tovább, és ha visszagondolok a múltamra, mindig jobb és jobb párkapcsolatba kerültem, de ez az utolsó tökéletesen az volt, mint amire mindig is vágytam.

Sok hölggyel megismerkedtem az elmúlt az évben, de valahogy egyik sem váltott ki belőlem semmi érzést, vonzódást. Hogy a fenébe tudok szeretni valakit, aki kitolt velem?

Férfinak születtem, de basszus, azért vannak érzéseim.

2010. jan. 1. 20:17
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Istenem de aranyos vagy! Egy férfi aki nem szégyelli az érzéseit. Sajnos Én is rajongok az exemért, mindig megdobban a szívem ha látom, van mikor vele álmodom, olyankor nagyon sz..., az egész napom.azóta is egyedül vagyok, várok háha idővel jobb lesz...., lehet kell hozzá egy másik pasi:), 36/N
2010. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Az első szerelmet nehéz elfelejteni, hiszen meghatározó az ember életében!!!!!! Az ünnepeket is azért volt nehéz átvészelni, mert megannyi emlék tört fel benned, h milyen volt, amikor együtt voltatok!!!! Próbálj túllépni, amikor úgy érzed, h itt az idő, akkor eljön Neked is a Párod!!! Azért szereted a volt szerelmedet a hibái ellenére is, mert meghatározó nő volt az életedben, sokáig szeretted! Amikor vki szerelmes elfelejti az általa imádott nő/ férfi hibáit, tökéletesnek látja a "rózsaszín ködben", pedig azaz igazság, h mindenkiben van hiba, senki sem tökéletes!!! Tedd túl magadat a váláson!!! Kitartást kívánok!!! Tom, h nehéz lesz, és időbe is fog kerülni!!!!
2010. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20:26-os vok! És 20/L
2010. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sokan, az első szerelemre hivatkoztok, én helyesbítenék ezzel kapcsolatban, nekem nem ő volt az első szerelmem.

Ő abban volt az első, hogy mind külsőleg, mind gondolkodásban, tökéletesen az volt, mit amilyen társra vágytam, vágyom. Mondhatni szerencsés vagyok, mert sok, sok éven át lehettem azzal, akivel 100%-ban meg voltam elégedve egészen az utolsó pillanatig.

Ennyiből szerencsés vagyok.

Én, ezek szerint képes vagyok „szerelmes lenni” éveken át?

Remélem is, hogy jön egy újabb nő, és megint olyanba lehetek szerelmes aki viszont szeret.

Te, jó ég! Tisztára átmente érzelgésbe, na mindjárt kapom a férfi társaimtól, hogy micsoda pasi vagyok, szedjem már össze magamat.

2010. jan. 1. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!