Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak, ti tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, ti tudtok őszintén, tiszta szívből szeretni? Vagy ti csak játszódtok a csajok érzéseivel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Ezt nem éppen a lányoktól kellene kérdezni? Hm??
2010. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt szerencsétek, de van ilyen, ott vagyok én;)


24/L

2010. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Figyelj! Valld be magadnak, hogy nem ez az egyetlen kritériumotok! Sokszor, amikor megismertek jól egy pasit, akivel nagyon jóba lesztek, és sokat segít nektek, mindig mellettetek van, esetleg a pasi el is mondja nektek hogy szeret titeket, és ti is érzitek hogy igazat mond nektek, még akkor sem jutna eszetekbe távolról sem hogy vele elmélyítsétek a barátságot párkapcsolattá! Erről ennyit. :S
2010. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17:51 vagyok. Most látom, hogy pasi volt a kérdésben XD
2010. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Csak jáTSZÓDunk
2010. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudunk :)

Csak nehezen viseljük el, ha valaki folyamatosan elvárja, hogy idomuljunk, de mi ugyanezt nem várhatjuk el.

2010. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok.
2010. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok. Néha túlságosan is :/
2010. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én tudok, de ahogy hallom sok lánytól ez tényleg nem általános. Csaj ismerőseim jelentős része irigykedik is bnőmre saját bevallásuk szerint.
2010. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Attól függ, hogy mit értesz a tiszta szívből alatt...

Van egy lány akit találkozásunk óta kedvelek, valójában nem tudom hogy mit szeretek benne, csak azt hogy reggel-este rajta jár az eszem, és mindent megtennék érte. Amikor nincs melettem, vagy nem látom, szomorú vagyok, és azon gondolkozom nem-e esett valami baja, sajnos félek az elutasítástól és nem valaottam be neki. Nem tudom mások hogy vannak velede én személy szerint nem tudnák mások érzéseivel játszani. Ezért hiába próbálkoztak más lányok, én tudom h csak Őt tudom igazán szeretni...

18/F

2010. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!