Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és hölgyek, meddig...

Férfiak és hölgyek, meddig lehet szeretni az exet?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve, hogy elváltam, és egyedül álló férfiként, pocsék volt átvészelni az ünnepeket.

Az a baj, hogy még mindig szeretem, csodálom a nőt, aki oly sok év után elhagyott, megcsalt.

(csendesen, viták nélkül váltunk anno el.)

Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy létezhet nála tökéletesebb.

Eltudom valaha is öt felejteni, vagy kell hozzá egy másik nő, aki elfeledteti.

Basszus, volt jó néhány kapcsolatom a húszas éveimben, de ennyire még nem bálványoztam egy nőt sem. Mi a francért tartom tökéletesnek a hibái és a megcsalás, elhagyás ellenére.

39/F


2010. jan. 1. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az első barátom a legfontosabb és ha volt más pasim mindig kibékültem az exel mert nélküle nem birok élni!

Talán ezt mondják igaz szerelemnek!

3év 5hónapja vagyunk együtt és már büszkén mondhatom hogy a fejemet lassan be is kötik!

2010. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is őrülten szerettem az exemet még a kapcsolatunk befejezése után sokáig. Próbáltam elfelejteni, beiratkoztam egy főiskolára hogy ne rajta járjon az eszem. Az évek elrepültek futó kapcsolatom is csak 1-2 volt mert én még mindig a régit szerettem. Hallottam hogy van új párja de engem ez nem érdekelt. Elvégeztem a főiskolát 4 év alatt, tanítónő lettem és tanítani kezdtem. Aztán telt az idő szépen, persze nekem sokszor eszembe jutott a volt párom és tudtam ha csak egyszer lehetőségem adódna újrakezdeném vele. Eltelt újabb 3 év de új kapcsolatom nem lett. Abban az évben szeptemberben első osztályos osztályfőnök lettem. Gondoltam most legalább 100%-ban az osztállyal leszek elfoglalva eszembe sem fog jutni Ő! Az évnyitón jöttek sorra a gyerekek és a szülők. Szembetalálkoztam egy gyönyörű szép szempárral egy barna, mosolygós kisfiú személyében. A szívem úgy elkezdett verni hogy majd' kiugrott a helyéből. Egy csinos szőke hölgy hozta a kis fiút oda. Bemutatkoztak és hát az én exem vezetékneve hangzott el. Ebben a pillanatban lépett oda apuka is én meg azt hittem ott van vége a világnak!! GONDOLHATOD!!! Napokig nem tudtam aludni , csak azon járt az eszem hogy ezt a kisfiút fogom én minden nap látni aki olyan mint az apja! Nagyon furcsa volt ez a helyzet nekem. Aztán ahogy telt az idő megismertem az exem feleségét aki a bizalmába fogadott és sok mindent elmesélt nekem. Bizony derültek ki furcsaságok....

A drága sorra félrelép, ordibál az asszonnyal és bizony a keze is eljár. Eleinte el sem akartam ezt hinni de amikor a kisfiú kezdte elmesélni a hétvégi balhét...minden nyilvánvalóvá vált. És én ebbe az emberbe voltam szerelmes összesen 10 évig! HIHETETLEN!

Azóta megtaláltam életem párját akivel 3 éve már házasok is vagyunk! A kisfiú még mindig abba a suliba jár ahol én tanítok. Néha ha összetalálkozik a tekintetünk eszembe jutnak a régi emlékek de velük együtt ma már az is hogy micsoda alak lett ebből az egykor imádott férfiből!!!

2010. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
4 évig "gyászoltam" az exem. Keserű időszak volt. Mindenkit hozzá hasonlítottam,senki sem pótolhatta,senki sem érhetett a nyomába. Ő is megcsalt, csúnyán átvert. Szerencsére már túl vagyok rajta, újra nyitott vagyok a világra...:) Mindig van remény.
2010. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

20:58as. Szép történet! :-))

21:01es. 4évig! Ajaj.

Most csak abban látom az esélyt, hogy jön egy másik szerelem, ami „kiveri” a fejemből a régit. Mert nekem is még ő a mérce, ami tök nevetséges, de az emberi agy működése kifürkészhetetlen.

2010. jan. 1. 21:27
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Szia:)!

Velem is most szakítottak 2 hónapja, nem tudom túltenni magam rajta, olyan tökéletes volt,az egész :(..És minden nap eszembe jut, és minden nap bőgéssel telik az utóbbi két hónapban.Az éjszakák a legrosszabbak.

Enni alig tudok, de nem is kívánom az ételt..Ma is még csak kb.egy marék diót tudtam enni, meg vizet.A szilveszter..hát azt hittem jól érzem magam...aztán egyszer csak a Wc-ben a földön ülve és zokogva ért véget a party, még az éjfélről is lemaradtam.

Karácsony előtt megtudtam, hogy van másik barátnője, innestől gondolhatod, hogy hogy telt az én karácsonyom is.


Azt mondta ennyire még nem szeretett senkit mint engem, hogy nekem akar majd gyerekeket, hogy minden szép lesz és jó,a közös jövőt terveztük, és most ez van, azt mondta majd pár év múlva ha össze hoz minket a sors onnan folytatjuk, ahol abbahagytuk.Nem hiszem...

Ő volt az első igazi kapcsolatom, 1 év 2 hónapig tartott, szinte együtt laktunk, vagyis én nála.Új életet kezdtem érte, a lakóhelyemtől 260 kilométerre az ismeretlenben.

A szakítás oka pedig..az én sikertelenségem,tavaly véget ért a suli, munkát kerestem, és a helyemet a Világban..nem találtam,elvesztem.. és ezt rajta vezettem le, nem szándékosan, csak hát az ember azt bántja a legjobban aki a legközelebb áll hozzá, szóval rajta csattant minden.

Még mindig úgy érzem, hogy alkalmatlan vagyok mindenre, nem találok munkát, semmi sikerélményt, egész nap ülök itthon a gép előtt, vagy alszom, mert annyira sz@rul érzem magam.Nem köt le semmi, azt hiszem a barátok is eltűntek, vagy mindenkinek jobb dolga akad, mint az én bajomat hallgatni, mert csak ezt tudják szegények, és már biztos unják.Megértem.

22l

2010. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, mélyen együttérzek Veled !

Micsoda történetek! Megkönnyeztem mind.

Kedves kérdező! Szerintem várj az ú kapcsolattal valamennyit. Nem vezetne jóra, ha az új személy úgy érezné, ő csak a másik feledtetésére kell.Ha már valamennyire kikeveredtél, biztos segít egy új kapcsolat. De ne addig, míg sajognak a tátongó sebek.

2010. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó hozzászóló, de az évek tova szálnak. Bár lehet, hogy berendezkedem tartós agglegény életre.
2010. jan. 3. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!