Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy a Skorpió férfiak...

Igaz, hogy a Skorpió férfiak nagyon tudnak szeretni, ellenben ha nem tetszik nekik valaki, azt elég durván elutasítják?

Figyelt kérdés

Tehát ez a két véglet,én ezt tapasztaltam.Szerelmes voltam egy Skorpió jegyű srácba,aki elég bunkón visszautasított,minden empátia nélkül,sztem nagyon nem tetszett neki,hogy én,mint csaj kezdeményezek.

Igaz,hogy mindig a Skorpió férfiak döntenek és nem tudok őket meghódítani,ha nem tetszel nekik,csinálhatsz bármit?


2011. jan. 27. 20:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
amen
2011. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem, ez úgy, ahogy van, nem igaz. A 12 csillagjegy alapján nem lehet ilyen konkrétan jellemezni embereket, mert akkor minden 12. ember teljesen egyformán viselkedne és hónapról hónapra szinte ugyanaz történne velük.

Az asztrológia nem erről szól. Lehetőleg felejtsd el, hogy ilyen módon kategorizáld az embereket!

A horoszkóp nagyon sok más tényezője befolyásolhatja, változtathatja, erősítheti, gyengítheti a Nap helyzetének hatásait (Az, hogy valaki Skorpió, azt jelenti, hogy amikor született, a Nap a Skorpió jegyben állt).

2011. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
63%

Van benne valami igazság,de mint nő miért nem várod meg,hogy

a férfi kezdeményezzen.Hidd el többet érsz el a szerénységgel.Meg hol van a női büszkeség?

2011. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

adtam jeleket neki,nem mondanám azt,hogy nyomultam.igen,kezdeményeztem,mert ő volt az egyetlen,akibe valaha is szerelmes voltam,de nem tudtam,hogy ő hogy érez.és gondoltam,hogy nem veszítek azzal semmit,ha megkérdezem tőle,ő mit gondol rólam,mivel inkább megtettem,mint hogy bánjam,hogy nem tettem meg.de nem vagyok kezdeményező,hiába is tetszik egy fiú,megvárom,hogy ő lépjen,max jeleket adok neki,vagy valami...és van különbség aközött,hogy bejön és tetszik,és aközött is,hogy szerelmes vagy belé,mert utóbbi esetben az ember gyakran elveszti a józan ítélőképességét,ezt sztem nem kell ragozzam.nem ítélek horoszkóp alapján,de amint megismerem,rájövök,h tök olyan,mint a horoszkópban leírtak alapján.akkor kérdezem én,mire hagyatkozok?

ás általánosságban kérdeztem,ha esetleg vkinek van ilyen jellegű tapasztalata,és kérem,csak azok írjanak!

2011. jan. 27. 21:28
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve egy "igazi" skorpió jellemű pasi tud csak igazán különbséget tenni a szex meg a szerelem között, tud mindennemű érzelem nélkül is lenni egy lánnyal; de ha igazán szerelmes, akkor kenyérre lehet kenni. Na, ilyen eset sok nincs, mert maximalisták ezen a területen, és azt gondolják, hogy a partnerüknek kívül-belül is tökéletesnek kell lennie.
2011. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

21:06 vagyok megint. Ha ez kell, akkor van tapasztalatom. Az asztrológia terén is (valamennyit azért tanultam róla pár év alatt, amíg ezzel foglalkoztam), meg ha már így rá vagy állva a témára, a Skorpiókkal is. Anyukám pl. skorpió: aranyos, kedves, odaadó, jószívű, segítőkész, romantikus, érzelmes, vidám, mosolygós.

Egy volt pasim szintén Skorpió: szélsőséges, okos, kicsit elvont, nagyon is hagyta magát meghódítani, kicsit túlérzékeny.

A mostani párom szintén Skorpió: Vele egymást hódítottuk meg, kölcsönösen. Ő egy aranyos, kedves, érzelmes, rendes, empatikus srác, aki az együttlétünk minden percében kimutatja, mennyire szeret, bármit megtenne értem.

Döntsd el te, ezek mennyire passzolnak az általad kialakított képbe. :)

2011. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Kieg.

Egyébként a mostani párom, az akiben még a legjobban fel lehet fedezni a Skorpió jellemvonásokat, de benne sem tisztán azért. :)

2011. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az életben nem kellene Skorpió pasi, nem viselném el a leuralását, a féltékenykedését stb.

Brrr!

Az ördög ivadékai..tisztelet a kivételnek.

2011. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: nyilván neked jó tapasztalatid vannak a Skorpiókkal,a leírtak alapján,de nekem egyáltalán nem.én azt vettem észre,hogy ahogy közeledni kezdtem volna,leléptek,eltűntek örökre,a barátnőm pasija is Skorpió volt,hazudott neki,és egyszerűen nem volt egyenes vele.én is ezt tapasztalom,hogy nem egyenes ember,legalábbis akkor,amikor nem kell neki valaki.nem adja szépen a tudtára vagy emberi módon,hanem belegázolva... nyilván ha a Skorpió pasi szeret (ahogy téged is a párod),akkor ezeket nem veszed észre,és a kérdésem arra is vonatkozott,hogy HA nem tetszel egy ilyen jegyűnek.ezzel kapcsolatban még várom a hozzászólásokat.
2011. jan. 27. 21:41
 10/30 A kérdező kommentje:
21:35ös válaszolónak ment a komment!
2011. jan. 27. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!