Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem el a párom...

Hogyan nyerjem el a párom szüleinek tetszését?

Figyelt kérdés
Holnap a barátom bemutat a szüleinek és a testvérének aki 14 éves.Nem tudom hogy kéne viselkedjek,hogy elfogadjanak úgy,mint az egyetlen fiuk barátnője.Igazából én egy mosolygós lány vagyok,de félek,hogy nem elég.Azt akarom,hogy ne azt mondják rám,mint az elöző barátnőjére,mert vele nagyon nem voltak megelégedve.És abban is segitséget kérnék,hogy miket lehet beszélni egy 14 éves lánnyal (Hannah Montanan kivül).Milyen témákat hozzak fel,hogy ne legyen az a nagy csend amikor senki nem szól semmit?
2010. jan. 2. 03:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy esteleg vigyek neki valamit?Egy doboz bonbont vagy hasonlót?
2010. jan. 2. 03:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát először is.szépen felöltözöl.nem túl szexisen,lehetőleg szolídan,de csinosan.sztem vehetsz egy üveg bort az aupkának,egy doboz bonbont az anyukának,amivel boldog új évet kívánhatsz.Ezután csak annyi a dolgot,hogy önmagad adod.legyél mosolygós,udvarias,de ne erölködj annyira.anyu főztjét dícsérd meg,köszönd meg szépen.ja,és 5 perc után ne tünjetek el a barátoddal.az első alkalommal maradj a családjával,akkor is ha a barátod már rángatna be a szobájába h kettesben legyetek.ezek alap dolgok,ha ezeket "betartod",akkor már utálni nm fognak.a többi rajtad múlik,erre nem lehet tanácsot adni.csak azt amit irtam:add önmagad! a kínos csendért sem te lszel a felelős.

témák:-hogy teltek az ünnepek?

-mivel foglalkoznak a szülei?

-milyen iskolába jár a hugica?

-ha látsz a lakásban bármilyen hobbira utaló dolgot,akkor azt is hod szóba

-mesélj el egy karácsonyos sztorit,bár ezt sztem ugy is kérdezni fogják(pl elmondod h jaj de finom ez a sütemény amivel megkínált,anyukád is hasonlót csnált most karácsonykor)


ennyi sztem bőven elég,mivel ugy is fognak kérdezősködni.iskola,szüleid,hobbi,stb...

ha nagyon izguksz miatta,ezekre a kérdésekre készülj fel válasszal:)

de ne izgulj,jó lesz!sok sikert kívánok!majd ird meg h mi volt!

20/L

2010. jan. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóktól féltem, de aztán rájöttem kár görcsölni.

Bár nekem az alaptermészetem is csendes, mosolygós, így nem volt nehéz megerőltetni magam, az mindenképp jó, ha nem hangoskodsz, vihorászol, bár szerintem ezt kár mondanom, hisz úgysem tennéd :)

Add önmagad, a tesóval való beszélgetést sem kell feltétlenül erőltetni ha nem megy.

Ne nekik akarj megfelelni, hisz nem velük jársz :)

Sok sikert!

2010. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Légy önmagad!Légy természetes ne sminkeld magad túl erősre ez alkalommal ne őltözz merészen!

És légyszi ne nyávogj!Legyél beszédes persze ne tulzottan a témák meg jönnek maguktól!

Sok sikert és drukkolok!

2010. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2010. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, add önmagad:) Hagyd hogy ők beszéljenek, te pedig úgyis mosolygós típus vagy:) Végig mosolygod amiket mondanak.És néha teszel hozzá egy kis megjegyzést:)
2010. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!