Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha egy...

Mennyire normális, ha egy elvált férfi így viszonyul a volt családjához?

Figyelt kérdés

Úgy érzi, hogy az ő hibája a válás és meg is bánta, hiányzik neki a családja, de a felesége nem bocsátott meg neki.


Úgy próbálja jóvá tenni, hogy sokat van a gyerekekkel és egy csomó pénzt ad az exének meg költ a gyerekekre. Ez normális?


2014. jún. 9. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, hogy sokat van a gyerekekkel. Ha meg van pénze, miért ne költené a gyerekekre? Ha házasok lennének is ezt tenné.

Reméljük nem fog kevesebbet foglalkozni velük, ha lesz új nő.

2014. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Te meg az irigy gonosz mostoha vagy?
2014. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért?Az lenne a normális ha lesz*rná a gyerekeket,a pénzét meg elqrvázná?
2014. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne hallgass holmi királynőre! Őt majd én elhajtom!
2014. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Normális ha újra kezdené az ex feleséggel. De ha már van új barátnője, akkor egyáltalán nem normális. Költsön pénzt a gyerekekre meg töltsön velük sok időt, de csak a gyerekekkel és csak rájuk költsön, hisz ő az apjuk. Az ex feleség is hibás ha olyan pénzt vesz el, amit ő költ magára, mert ezzel azt sugallja,hogy esélye lehet a volt férjnek, aki reménykedik. Ha valóban van új barátnő vagy élettárs, akkor őt is bemutathatná a férfi a gyerekeknek, hisz ő az új párja apukának. Közös programot is szervezhetnének.

Apuka üljön le és döntse el, hogy mit akar. Ha nincs új barátnő és a családot szeretné újra egyesíten, akkor beszélje meg az exfeleséggel, hogy van-e esély erre. Mert ha nincs, akkor hiába pénzeli. Jobb mielőbb lezárni a múltat, hogy új életet kezdhessen. És ne reménykedjen hiába.

2014. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A feleségnek már van új párja, lassan 2 éve szétmentek. Amennyire ki tudtam venni, elég határozottan "tette ki" a felesége.
2014. jún. 9. 10:28
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Angyalom, akárki is a párja ennek a férfinek Te vagy a barátnőd, ismerősöd... üzenem neki, hogy asszisztál a pasinak, hogy visszaszerezze a régi életét! Ez több mint megalázó!


Itt nem arról van szó, hogy szereti a gyerekeit és támogatja őket!!! Hanem arról, hogy ő fejben még nem vált el! Én elengedném mert ez nem két ember szerelméről szól ez a kapcsolat...hanem a bukott házasságról. Tapasztalatból mondom 2 évig 20 éves koromban ezt csináltam és magamban kerestem a hibát ..

2014. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Köszönöm a lepontozást! :) Sebaj majd, ha kétkötetes regényt tudsz írni a volt feleségből, akkor megérted!
2014. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akar már visszamenni, csak bűntudata van a korábbi viselkedése miatt.
2014. jún. 9. 11:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te rosszul tudod, és nem látod a fától az erdőt!

Nem nem akar visszamenni, hanem nem mehet vissza, a te szavaiddal élve a volt felesége nem bocsátott meg neki. A kettő között óriási különbség van!

Különben ha tök jó lenne a kapcsolatod, ezt a kérdést nem írtad volna ki. Bűntudat addig van míg nem rendeztem le magában a dolgokat.

2014. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!