Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ebben a...

Szerintetek normális ebben a társadalomban az egy nő egy férfi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem lenne jobb egy új társadalmi rendszer bevezetése mint a házasság? Tudom a szerelem csodás dolog amit elvileg csak egy ember iránt lehet érezni. De nem lenne jobb a világ ha lennének szabad ismerkedős napok vagy valami kommuna közösség? Akkor nem lenne ennyi válás szerintem, meg megcsalás titokban... Vagy rossz az ötlet?

2014. márc. 13. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Én sok év után se vágyok arra, hogy mással legyek. Szóval nekem nem lenne jó.
2014. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Még a felvetni is rossz, így tele van aidsessel meg nemi bajossal a világ, mert a hülyék nem bírnak a vérükkel és hajtja őket a fene.

21F

2014. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem biztos nem lenne jó és azt gondolom a többség így gondolja.
2014. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
A fix férfi-nő párok azért alakultak ki az evolúció során, mert csökkentik az agressziót. Az egy csoportba tartozó családok így jobban együttműködtek, és sikeresebben védték meg magukat a külső támadásokkal szemben.
2014. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De nézzétek meg a hármastársak sorozatot amit Tom Hanks rendezett, ott 3 felesége van az illetőnek titokban illegálisan Amerikában és elég boldog közösségnek tűnik.

Igaz ott egy férfi van tehát az más mint egy vegyes közösség...

2014. márc. 13. 16:09
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
A sorozatok pedig mások, mint a valóság... A legtöbben nem szeretnek nyíltan osztoszkodni. Akik ilyenre vágynak, azok pedig megcsinálhatják, ne legyen már gond, hogy a társadalom nem biztatja őket rá...
2014. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

1 férfi 3 feleség.

Álmodozz kisfiú...

2014. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De pont az a bajom, hogy álszent a társadalom nagy része, tisztelet kivételnek a boldog becsületes családoknak... sokan azt mutatják ők milyen jó pár, közben rosszabb esetben mindkettő szeretőt tart...
2014. márc. 13. 16:16
 9/24 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok és boldog a magánéletem, nem vagyok kisfiú :D
2014. márc. 13. 16:17
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező nem kell itt bevezetni semmit mert olyan világban élünk, ahol úgyis úgy él mindenki, ahogy akar.

Ha több nővel akarsz élni megteheted biztos lesznek vállalkozó szellemű csajszik.

Akinek meg a házasság kell azok meg összeházasodnak.

Aztán vannak szexpartner kereső oldalak ott lehet csevegni, ismerkedni, felszedni valakit.

Mindennek megvan a lehetősége és sokan élnek is vele. Nem kell ide kommuna elég ha van egy kecód vagy egy szobád aztán jöhetnek a fehérnépek:))))

2014. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!