Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet ez az...

Szerintetek jó ötlet ez az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Párom és a bátyja kitalálták, hogy költözzünk össze. A sógoromék albérletben laknak és azt beszélték meg a párommal, hogy mi is költözzünk oda. Vagyis az udvaron lévő nyárikonyhába. Párom ebbe bele is egyezett, de viszont a sógoromnak is van egy kislánya meg nekünk is. Amúgy én nem akarom ezt a költözést.
2014. jún. 9. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Erre nem tudunk korrekt választ adni, mert nem ismerünk benneteket. Ha jól kijöttök egymással, akkor jó ötlet, ha nem, akkor nem.
2014. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se költözzetek. Inkább járjatok át sűrűbben, de ezt nem tartom jó ötletnek.
2014. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nektek nincs hol laknotok egyáltalán? Ha nekem a párom azt mondaná, közözzek be a testvére nyári konyhájába, hát az nálam válóok lenne... Mint ahogy az is, hogyha a párom a hátam mögött dönt az én életemet is érintő kérdésben, mint a költözés.
2014. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

közözzek=költözzek


3-as voltam

2014. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg albérletben vagyunk ahol havi negyvenezret kell fizetnünk. De ha a sógorékhoz költözünk akkor csak havi húszezret mivel ők is negyvenet fizetnek havonta. Párom ragaszkodik a költözéshez.
2014. jún. 9. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Te nem akarod, a párod akarja. Nehéz ügy! Én biztos nem mennék. A magam életét akarnám élni, és nem egy szobában nyomorogni a saját gyerekemmel együtt.
2014. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha nektek megfelel egy nyári konyha lakásnak, akkor miért ne. Zavarni nem nagyon fogjátok egymást, gondolom van akkora távolság a két épület között, hogy ne halljátok egymást.
2014. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan balhék lesznek egy idő után közöttetek, hogy menekülni akarsz onnan. Két független család, lehet hogy nem passzoltok, mindkét fél mást akar majd, abból is vita lesz, egyik fél újítani akar valamit, a másik nem... háborúskodás lesz csak, 99%. Ne költözzetek.
2014. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mekkora a nyári konyha, egybe van-e építve a házzal, vagy egy különálló kis épület? Mekkora a telek, ha külön van, milyen messze?
2014. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők most ott laknak negyvenezerért, nem biztos hogy a főbérlő további három lakóval is ennyiért adja ki!!!
2014. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!