Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbeli anyák! Ti mivel...

Háztartásbeli anyák! Ti mivel foglaljátok el magatokat, hogy ne fásuljatok bele a monoton mindennapjaitokba? Nem érzitek úgy, hogy teljesen feleslegesesek, semmirekellők vagytok? ( Én igen. )

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 13:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy semmirekellő!Gyereket nevelő ,otthont fenntartó családanya vagy! Kell ennél több? :)

Ha nagyon akarsz valami hasznosat csinálni akkor képezd magad tovább,menj el esti suliba ha eltudsz vagy levelezőre,könnyen tudsz hobbit találni csak körbe kell nézni a neten,esetleg begooglized azt hogy kreatív és nézd meg hátha kidob olyat ami tetszik és otthon is tudod csinálni.

2014. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

De igen, a végén úgy érzetem. Ezért visszajöttem dolgozni. Jó döntés volt.


Úgy 1,5 évet voltam itthon, miután a kisebbik is oviba került. Az első időkben sokat volt itthon betegen sajnos.

Aztán napközben főztem, rendben tartottam a lakást, eljártam tornázni. Elkezdtem egy tanfolyamot, amikor annak vége lett, akkor jöttem vissza dolgozni.

2014. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Tanulok, tanítok, sportolok, jógázok, olvasok, stb..
2014. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Oké, én is csinálok sok mindent, de attól még borzasztó magányos vagyok... Már hét éve itthon. Ezidő alatt volt főiskolai tanulmány, nyelvtanulás stb. A gyermekem, hozom viszem mindenfelé... Mégis úgy érzem nulla amit csinálok,nem ér semmit.Élénk társasági emberből egy itthonülő fásult nő lettem.
2014. jún. 10. 13:49
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

ha így érzed, akkor mi tart vissza, hogy visszamenjél dolgozni?

látszik, hogy ez neked nem megfelelő így, változtass!

2014. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%

#3 vagyok, és meghalt a gyerekem!

Szégyelld el magad, hogy a gyerekeid mellett magányosnak érzed magad!!!

2014. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem próbálsz elhelyezkedni? Főiskolád van ezek szerint, illetve nyelvvizsgád is, nem tudom merre éltek.

Ha nekem nem volna jó úgy ahogy élek, akkor próbálnék változtatni rajta. Miért érzed magad semmirekellőnek? Ezt érezteti veled valaki?

2014. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Bonyolult, a dolog.. de tudom, hogy az lenne a megoldás. Persze mindenkinek így a kényelmes, hogy én itthon vagyok. Ha találnék egy megfelelő (1 műszakos) állást nem tétováznék..
2014. jún. 10. 13:56
 9/25 anonim ***** válasza:
5%

jaj szóval beleuntál a tutiba

más összetenné a kezét, te meg unatkozol

vagy arra is tennék pénzt, hogy a párod seggét is ki kell törölni, aztán ha dolgoznál akkor talán neki kéne is vmit csinálni otthon.

2014. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
3-as , igen szégyellem is magam miatta, de attól még így van.. 1 gyermekem van, akiért mindig mindent megteszek!! Pl. ezt is ( hogy itthon vagyok) javarészt ő érte. Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a gyemeked, nincs annál borzasztóbb dolog a világon. Őszinte részvétem..
2014. jún. 10. 13:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!