Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbeli anyák! Ti mivel...

Háztartásbeli anyák! Ti mivel foglaljátok el magatokat, hogy ne fásuljatok bele a monoton mindennapjaitokba? Nem érzitek úgy, hogy teljesen feleslegesesek, semmirekellők vagytok? ( Én igen. )

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 13:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Írtam privit:)
2014. jún. 10. 16:24
 22/25 A kérdező kommentje:

Kedves 19. válaszoló: nehéz lehet neked..nem irigyellek.

Nálam az is a probléma, hogy bár jól élünk én semmit nem adok a közösbe.( Igaz, volt 2 év GYED és 1 év GYES, de azóta semmi.)Mivel én nem szállok bele semmivel a költségekbe, így nem is költök magamra...de mégis azt érzem, hogy eltartott vagyok akinek a világon semmi baja mindene megvan mégsem jó neki semmi. Szóval, neked legalább van tennivalód, ápolod az anyukád, és neveled a gyermeked..kitöltöd a napod.

2014. jún. 10. 16:35
 23/25 anonim ***** válasza:
27%

ha annyira zavarna már rég dolgoznál v vmi.

7éve otthon vagy, 3 évig oké gyerek miatt. de a többi 4 év?

azért gondolom kényelmes itt sírni, mint nekiállni munkát keresni, sírsz a nagy jó dolgodban. mielőtt jön, hogy irigy vagyok, dehogy is! legalább nem érzem magam egy semminek mint a kedves kérdező. keress munkát, ne itt sírj, de úgysem fogsz. bár hova is vennének fel 7 év hézaggal, meg a diplomád se ér semmit, tapasztalat nélkül,

2014. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Képezném magam olyan területen, amit szeretek. Ha nincs ilyen, akkor azon lennék, hogy kiderítsem. Vagy nyelvet tanulnék.


Otthon voltam, igaz, nem gyerek miatt, hanem mert nem volt munkám. Csináltam egy blogot, és arra írtam olyan dolgokat, amik érdekeltek. Emellett németet tanultam, és új képszerkesztős/kreatív tudás szedtem fel, ingyenes online tanfolyamokat végztem, aztán kiképeztem magam grafikusnak, ezt már egy támogatott képzésen.


Gazdagmami.hu-t tudnám ajánlani, egy olyan közösséget fog össze a létrehozója, akik eredetileg otthonülő anyukák voltak. Ma sokan köszönhetik neki, hogy van munkájuk, és azt csinálnak, amit szeretnek, annyi időben, amennyiben ők akarnak:)

2014. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van, a férjem kint dolgozik, így túl sok szabadidőm nincs, de akkor írok, így mindig van mit tenni, és az agyam sem zápul meg. :)
2014. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!