Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromat/vőlegényemet apró...

Páromat/vőlegényemet apró hazugságokon kapom! Lassan ott tartok hogy nem hiszek neki, és azt is megkérdőjelezem hogy vele kössem össze az életem és mi kettőnknek legyen gyermeke? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sírás kerülget! Párom olyan extra hülye hazugságokat talál ki és bukik le hogy el sem hiszem hogy ezt a férfit én szeretem.

4 napja le bukott azon hogy dohányzik, végül bevallotta hogy igen néha el szív egyet! Ez nem gáz hogy néha elszív egyet de az hogy első percben úgy tagadta mint egy 13 éves na az gáz.



Ma viszont ismét lebukott egy dologban, elég gáz és necces történet véleményem szerint.


Párom smucig, alig van ruhája, 5-6 póló. Ugye én mosok és kapott tőlem egy nike zöld pólót amit nagyon imádott, viszont nem láttam már rajta mostanság nem is mostam ki. Elmondta hogy elcserélte egy közös ismerősünkkel.

Kap érte másikat, azt mondta. Igen ám de ez 3 hete volt. Már többször kérdeztem tőle hogy megkapta-e mivel alig van felsője stb és mondta majd megkérdezi, majd oda adja csak piszkos volt és akkor nem akarta de hétfőn hozza stb. Tegnap kértem tőle hogy szóljon a fiúnak vagy adja azt vissza amit tőlem kapott! (eleve rosszul esett hogy azt cserélgette el)

Na ma sem hallottam a pólóról, ismét az volt hogy majd holnap rákérdezz!

A fiú a közös ismerős nagyon aranyos de már nálam nagyon ellőtte a dolgot és minden volt csak jó nem.

Na erre dühömben ráírtam a fiúra: elfelejtettem kérdezni a csere pólót, mikor lesz meg, nagy szemmel kérdi milyen póló milyen póló, magyarázom, erre mondja neki, már oda adtam a fekete adidast azt mondtad jó lesz az.... na ekkor borult a bili, hát miért nem mondta hogy oda adta a pólót...

Értitek ezt a logikát?? Gyerekesnek gondoljátok de ez szerintem nagyon komoly dolog, ráadásul a szerelme vagyok, velem akarja leélni az életét akkor miért hazudik??!!!


(Ráadásul már azt is hiszem hogy másban is hazudik, például volt egy fura e-mail a facebookon amikor beakartam lépni, és az a páromhoz kapcsolódik 100%ig biztos vagyok, de azt is tagadta.)


2014. jún. 10. 21:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet hogy túlságosan beleszólsz a dolgaiba és elszámoltatod? Inkább hazudik minthogy vitatkozz vele, érted...
2014. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szólogatok be neki! Nem parancsolgatok!
2014. jún. 10. 21:20
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Valami nem stimmel ezzel a sráccal.
2014. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
28%

"első percben úgy tagadta mint egy 13 éves"

Mert pont úgy bánsz vele, mint egy 13 évessel.

Félreértés ne essék, egy szóval se mondom, hogy parancsolgatsz neki, de egyetértek az első hozzászólóval.

2014. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
39%
Ezek valahogy nagyon pitiáner, banális dolgok, mondhatni a bolhából te elefántot csinálsz.
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ketten vagyunk, nem cigizek, én sem "ő sem" könnyen megérzem a dohány szagot ha tetszik ha nem, főleg még ha meg is csókol! Azt hiszem csak rákérdezhetek erre tagadta majd másnap vallotta be!
2014. jún. 10. 21:30
 7/32 A kérdező kommentje:

Na és ha megkapott egy felsőt a csere póló helyett azt is miért tagadta le??? Erre megoldást keresek, nem pedig azt hogy jaj én vagyok a hibás mindenért mert ő arra képes hogy hazudik!



Felnőtt férfi szerintem TUD ŐSZINTE LENNI és az is!

2014. jún. 10. 21:31
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Mi ferfiak a "bekesseg kedveert" inkabb neha joindulatbol (?) hazudunk, pont az ilyen kirohanasok miatt, mint amilyet a kerdesben leirtal.

Ha bevallja meg a legelejen hogy cigizik, akkor megdicsered? Akkor is eppugy kiborultal volna, vagy szoba se alltal volna vele.

2014. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
Elég furán viselkedik, ráadásul olyan dolgokban hazudik amikben nem kellene. Mita van ez így? Vagy ilyen az alaptermészete (lehet, hogy eddig megúszta a "lebukàst") vagy mostanság történt vele valami ami miatt már nem érzi fontosnak az őszinteséget.(új nőci kilátásban, vagy egy idióta haver ...stb.)
2014. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%
Ezek hülyeségek. Lehet, csak érzi, hogy megsértődnél és nem akar fölösleges balhét. Ne szólj bele a dolgaiba és hagyd, hogy azt csináljon, amit akar. Szerintem ez a te sarad és ha elhagyod, neki lesz jobb.
2014. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!