Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első látogatáskor illik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látogatáskor illik a párom anyukájának vinni valamit? Csak ő lesz otthon, és még nem találkoztunk.

Figyelt kérdés
..és ha igen,akkor mit? és milyen szöveggel adjam át? Segítsetek kérlek,sosem csináltam még ilyet. 19/l
2011. márc. 10. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, minek? Én se vittem semmit neki.
2011. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is most lesz az első alkalom, de én nem gondoltam ilyenekre. szerintem az túl komoly lenne. 18/l
2011. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is most megyek először majd barátomékhoz. Épp most beszéltünk erről egyik barátnőmmel, mert tőle is ezt kérdeztem, hogy ő vitt-e korábban a pasijai szüleinek valamit.

Végül arra jutottunk, hogy nem feltétlenül kell. Ő sosem vitt semmit, és nem volt ebből problémája.


De ha izgulsz emiatt, kérdezd meg a barátodat, hogy nem-e probléma ez. Beszéljétek inkább meg, és ha arra jutsz, hogy inkább vinni szeretnél valamit, akkor akár tőle meg is tudod kérdezni, hogy mit szeret anyukája.

Hidd el, így egyszerűbb. Gondolom komolyan terveztek a pároddal, ha bemutat anyukájának, úgyhogy nem fog furán nézni rád, ha felteszed tőle ugyanezt a kérdést. :)

2011. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,végül vittem egy Raffaellot,jól fogadta,örült neki.:)
2011. márc. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!