Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, ti megbocsájtanátok a...

Férjek, ti megbocsájtanátok a feleségeteknek, ha egyszer vagy többször megcsalna titeket?

Figyelt kérdés
Miért igen, és miért nem ?

2014. jún. 12. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert nem erre szerződtünk.
2014. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem. :D


35F

2014. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyan nő vagyok, de a férjem tuti nem bocsátaná meg. Én megbocsátanék neki ha kérné.
2014. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Én azt mondom, hogy van különbség megcsalás és megcsalás között.

Mérlegelni kell.


Ha egyszer megbotlik az ember mert csak, akkor az még talán megbocsájtható.

Viszont ha valaki többször ugyanazzal az emberrel csal meg, akkor ott már többről van szó. Ott szerintem már érzelmi kapocs is kialakul és akkor részemről ennyi.


Miért igen? Mert emberek vagyunk és hibázunk és az eddig közösen eltöltött 13 év annyit megérdemel, hogy adjak még egy esélyt.


Miért nem? Amit utóbb írtam, hogy ha egy mélyebb érzelmi kapcsolat alakul ki a párom és a között akivel megcsal. Így már nem tudnék együtt élni vele.

2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt már megtárgyaltuk. Egyikünk se bocsátaná meg a másiknak.
2014. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
A gyermekeim anyjának egy futó kalandot megbocsájtanék. Ennyi mindenképpen járna neki szerintem. Többet, érzelmi kötődést, nem tudnék megbocsájtani.
2014. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom elképzelni, hogy megcsalnánk egymást, de mi már megegyeztünk, hogy körülményektől függően döntünk, és minimum átbeszéljük/gondoljuk az eseményeket, nem válunk rögtön.

Ha mással akarnánk lenni, vagy titkolt viszonyunk lenne, amiről a szomszéd is tud, csak a másik felünk nem, az más, az megbocsáthatatlan, arra rámenne a kapcsolatunk. Egyszeri botlás (nyilván nem mondvacsinált indokkal pl. "elsóztad a levest", "két pohárral többet ittam" stb.) túlélhető, mi legalábbis megpróbálnánk.

2014. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem..mert nem.. Mert csaló, gerinctelenseg, mert semkibevezsi az érzelmeimet, mert hűséget esküdtünk..
2014. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

4# el eggyetértek.

Engem megcsalt a gyerekem anyja kb 1 éve. Akkor 8 éve voltunk eggyütt. Megbotlott. Megbocsátottam neki. Azóta jobb a kapcsolatunk. De többet nemtudnek neki megbocsájtani.

2014. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk sem lenne bocsánat. Fúúú, háború, szakítás minden lenne, nem megbocsátás...

Párom szerint az állatok csinálnak ilyet.

Ha Ő tenné nálam sem, mert Ő is így áll hozzá.

Ha másvalaki lenne a párom és megcsalna valakivel nagyon fájna, de mérlegelnék mindenképpen. Ha sok-sok év után történne és elköltözöm tőle, h tanuljon belőle, de Ő hónapok után is engem akar látni, beszélni és érezteti, h megbánta és szeret akkor TALÁN igen. Ha már az elején az első hónapokban első pár évben az menjen a sündörgőbe! Annak nem!

Másik, h nem mindegy, hogy kinek mi a megcsalás. Valakinél már az is, ha valami baja van és szívesen segít a másiknak vagy megöleli. Valakinél már a csók. Valakinél meg belefér a szexen kívül minden (flört, csók, tapi, vacsi, puszi).

2014. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!