Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntethető ha egy apa többször...

Bűntethető ha egy apa többször is megüti a 14. életévét be nem töltött lányát?

Figyelt kérdés

akár úgy hogy több alkalommal, akár úgy hogy egyszerre többször

és nem pofonra gondolok, hanem erőteljes ütésre


2014. máj. 6. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha veri a gyerekét, akkor igen.
2014. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Látlelet - rendőrség. De titokban, nehogy megakadályozza az akciót.
2014. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ mit művelt a gyerek és mennyire volt az ránézve nagyon veszélyes.
2014. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
2 Ha drogos bandával iskolát kerül, és még egyéb dolgot csinál akkor is?
2014. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudjátok bizonyítani akkor igen. Egyébként pedig látlelet nélkül nehéz lesz (mivel ugye a video személyiségi jogokat sért ezért ha nem bíróság engedélyezi a készítését akkor nem fogadják el bizonyítékként).
2014. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Az erőszak nemcsak,hogy büntethető,de BÜNTETENDŐ!Remélem érzed a különbséget.
2014. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
6 Tudod mit, azt kellene büntethető kategóriába tenni, aki nem ad egy pofont a gyerekének. Tudod: olyan nevelési célzattal. Nem véletlenül lettek ilyen elfuserált kölykök az utóbbi időben.
2014. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 4-es: Akkor is. Társadalmilag elfogadott dolog, hogy a gyereket néha megsuhintsák ha rászolgált, és az eddigi generációknál nem is volt akkora probléma a fiatalsággal, mint manapság, de attól még a törvény szemben a fiatalkorúak védelméről szóló törvény szerint büntetendő ha megütöd a gyerekedet. Pláne ha rendszeres és esetlegesen irreálisan nagy bántalmazásról van szó.
2014. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

6-osnak:


Érdekes, akik megkapták az atyai /anyai pofont azok tudják mi a társadalmi norma, és nem emelik meg a kezüket a tanárokra. Szemben azokkal akik "modern" nevelést kaptak, és anyázzák a pedagógust(jobb esetben) rosszabb esetben meg nekimennek.

2014. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Én is kaptam annak idején, mindig kiérdemeltem, és ha lehet ezt mondani hálás vagyok minden pofonért! Nem lettem sem lelki sérült, sem agresszív.
2014. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!