Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem 6 közös évünk...

A vőlegényem 6 közös évünk alatt többször félre lépett. Hogy tudom ezen túlteni magam?

Figyelt kérdés
Először még viszonylag hamar sikerült ezen túl lépni,de most már nehéz.Szeretem és vissza fogadtam,ráadásul sok mindenen túl vagyunk ezek óta(először 3 éve,utoljára 3 hónapja csalt meg). Úgy érzem a kapcsolatunk már nem a régi,de ez gondolom ilyenkor ilyen. Szeretném ha jobb lenne,de nehéz ezen túl lépni. Akarom,nagyon is akarom,de van mikor egyszer csak eszembe jutnak a dolgok,amit csinált,az üzenetváltások,a jelek stb.,és ez nagyon nehéz. Van,hogy egy baráttal való találkozáskor jön elő,van,hogy egy romantikus estére készülődéskor és nem mindig tudom elhessegetni a gondolataimat,bármennyire is akarom,pedig nem ezen rágom magam,mégis előjönnek az emlékek. Szeretem és újra boldog akarok lenni,babát és házasságot is terveztünk/tervezünk,de nem akarok szenvedni a múlt miatt,nem akarok rágondolni sem. Mi segíthet? Kérlek az ócsárolós és "hagyd el" válaszokat mellőzzétek,arra végképp nincs szükségem...

2013. nov. 23. 23:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Ha valakit szeretünk akkor azt nem csaljuk meg.

Ha te mindig visszafogadod akárhányszor megcsal, akkor az a te bajod. Akkor élj vele boldogtalanul, mert azt tudnod kell, hogy mindig meg fog csalni..Miért? mert te mindig visszafogadod, és annyira nem vagy fontos neki..Csak megszokott.. Hiába házasság, hiába gyerek, mindig lesz egy harmadik akinek a lábai közé fog furakodni..

De ha neked ez így jó.. akkor mi a gond???

2013. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Maradj akkor vele. Tűrd a megaláztatást, átverést, szopogassad azt, ami melletted kitudja miben járt. Szülj neki gyereket, amikor ha meghízol mégjobban lepattan... Istenem, ennyire hülye vagy? Ennyiszer a sárbatiport, átvert és... Áhhh maradj vele.
2013. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj, ha 6 év alatt kétszer megcsalt (amiről tudsz), 10 év alatt még legalább ennyiszer meg fog. Kell ez neked? Igen? Jó, akkor maradj vele...
2013. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkozhatsz ezen túl lépni de elfelejteni a megcsalásokat, teljesen megbocsátani úgy sem tudsz majd soha ennek az embernek. Merő ostobasság lenne házaságot kötni, és gyermeket szülni egy olyan kapcsolatba ami eleve halott(ugyebár miért másnál keresi a boldogságot, és miért kell neki más ).És ezt Te is pontosan tudod legbelül,kérlek ne hazudj saját magadnak.

Ha te még nem is kérted, én mégis leírom: hagyd el!

2013. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Hagyom az ócsárolós és "hagyd el" válaszokat. 6 év alatt kettő. Szerintem ezen már nem segít semmi és nem is fogod túltenni magad a megcsalásokon.
2013. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Maradj vele, szülj neki gyereket. Aztán ha a terhesség után duci leszel és tág, majd szépen elhagy valamelyik szeretőjéért. Te meg ottmaradsz a babával. Maradj mellette...komolyan. Főnyeremény.

(Hülyevagy)

2013. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Szereted ? És Ő?

És te ezek után?

gondolkozz már megcsalt többször kitudja hányszor és még házasság is az igen tényleg tud valamit a fickó az ilyet az elsőnél ki kell vágni! NE LÉGY NAIV! A Szerelem öl butít nyomorba dönt....

2013. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit?

Az ilyen nők megérdemlik ha ilyenek sok sikert !

2013. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj! Én egy kis naiv teremtés vagyok és tényleg imádom a barátomat,de...Amikor megcsalt próbáltam megbocsátani neki,mondjuk tett is azért hogy úgy legyen,mert volt csoki,virág,sírás,kézcsók,térdelés stb...És igen megbocsátottam neki.De szakítottam is vele.Barátok maradtunk.Eltelt félév.Őt csak én érdekeltem.És engem is csak ő.Újra összejöttünk.De csak azért,mert egyszer történt meg a megcsalás és mert a nő is egy olyan nő volt aki mindenkivel k..na .De ha mondjuk ha többször tette volna meg, akkor már tuti nem jöttem volna vele újra össze...

Tanács:

Nem lehet soha elfelejteni amiket tett...És ha megint félremenne legyen köztetek egy kis szünet... És ha hallod hogy mással van vagy nem keres téged, akkor tényleg nem szeret és tényleg szakítanod kell.

Büszkeséged az már rég nincs...Jó szándékkal mondhati a túl nagy szived elnyomta.

Minden jót!

2013. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok tanácsot adni, felesleges. De én már rég elhagytam volna! Ennyi önbecsülésed sincs?
2013. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!