Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megenghetné az anya, hogy a...

Megenghetné az anya, hogy a lánya és a barátja heti 1 alkalomnál többször aludjanak együtt?

Figyelt kérdés

Nem szeretném elárulni, hogy az anya vagy a lány vagyok. Az anya elég hamar megengedte már hogy heti egyszer együtt legyenek, de a lány nyárra hivatkozva többet akar. Az anya nem tud békésen aludni, ha ott a fiú a lány viszont erősködik, ha nincsenek együtt akkor hajnalig a neten lógnak, beszélgetés gyanánt. De az anya szerint még korai lenne, majd úgyis mennek együtt egyetemre, akkor összeköltözhetnek. A srác tisztelettudó, szerény, kedves, de az anya idegennek véli még és jónak látja, ha röviden, de pórázon tartja a lányát.

18/L 22/F


2014. máj. 5. 00:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az anya vagy.
2014. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
A lány felnőtt ember. Innentől kezdve semmilyen póráznak nem kellene lennie.
2014. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem találós kérdésnek szántam, de a végén majd elárulom, most a véleményekre vagyok kíváncsi.
2014. máj. 5. 00:52
 4/26 A kérdező kommentje:
Képviselem mindkét oldalt, mert a válaszokat mindkét fél elolvassa majd. Szóval amíg az anya házában van a lány, az ő pénzéből él, akkor követnie kell a szabályokat, nemdebár? Erre is meg kell tanítani, hogy tisztelje az emberek döntéseit.
2014. máj. 5. 00:55
 5/26 anonim ***** válasza:
10%

Az anyának meg kötelessége a saját hülyeségét a lányára erőltetnie?

Nincs igaza az anyának, kicsinyes, hatalmaskodó. Ha az én anyám lenne, megnevelném.

Barátnőim mindig mondják miket mond az anyuk, meg miket csinál. Ha valaki nem ért a szép szóból, akkor keményen kell.

2014. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy furcsa, és idegennek érzed, hogy a lányod ( ;) ) fiúja nálatok alszik. Nehéz lehet ezt megszokni. Szerintem engedned kellene. Nehéz manapság tisztelettudó, szerény fiút találni, olyat főleg nem, aki pont az adott ember lányát szereti. Annyi szörnyű, elromlott kapcsolat van, ne nehezítsd meg szerintem a dolgukat. Nem kell, hogy minden nap együtt legyenek, de mondjuk heti 3 alkalom szerintem belefér. Annál több biztosan nem. Vagy inkább fokozatosan. Előbb legyen A héten egy, B héten kettő. Aztán ahogy telik az idő, egyre többet megengedhetsz neki. Így nem fog zsarnoknak tartani, de a szabályokat lefekteted. Nem kell megadni minden szabadságot a lánynak, de azért a heti egy tényleg kevés. Jobb, ha somat vannak együtt, akkor nem érik meglepetések őket majd, ha tényleg összeköltöznek egyetem alatt. Hiszen tudjuk, hogy akkor ismersz meg igazán valakit, akivel együtt laksz. Minél többet vannak együtt, annál könnyebb lesz nekik az összeköltözés is.
2014. máj. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Egy 18 éves embert már nem kell és nem is lehet nevelni. Ha a szülő nem képes felnőtt partnerként kezelni a gyerekét ebben a korban, annak csak az lesz a vége, hogy a bizalom teljesen megromlik kettejük között (már ha volt egyáltalán). Ideje lenne felfogni, hogy már nem kisgyerek.
2014. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Az anya és lánya is akaratos személyiségek. A lány múltkor elintézte, hogy titokban ott aludt a fiú, másnap nem szólt semmit az anya, ezért többször bepróbálkozott vele, így elkezdett ordítozni a szülő és a lány is feleselt. A lány érettségi miatt keveset mozdul ki, ezzel is szeretné meggyőzni, hogy legalább ezzel kapcsolódjon ki, hogy a sráccal van, de nem tanul annyit, bár már csak három könnyű érettségije van.
2014. máj. 5. 01:07
 9/26 A kérdező kommentje:
Sokat vannak együtt, heti 5 nap, naponta min. 4 órát, de a lány szeret a fiúval aludni, mert megnyugtatja a jelenléte, 15 éves koráig volt, hogy az anyjával aludt, annyira szorongott, az anyja viszont ezt nem értette meg és sajnos segítség helyett sokszor lehordta, hogy ennyi idősen miért retteg.
2014. máj. 5. 01:11
 10/26 anonim ***** válasza:
14%

Utálom, aki olyan szerencsétlen, hogy nem tud egyedül aludni.


Mivel én magamnak való vagyok, és gyűlölöm, ha idegenek vannak a lakásba, az anyának adok igazat.


Költözzenek össze a fiatalok, és ki se kell mozdulniuk egymás popsijából.

2014. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!