Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentenétek gyilkosságért...

Feljelentenétek gyilkosságért családtagot?

Figyelt kérdés
Csak film miatt jutott eszembe, nem tudom ki látta az Eltakarítónőt? Szóval ha az szülőd, tesód vagy bárkiről a családban tudnád hogy embert ölt többször is akkor feljelentenéd vagy sem?
2010. jan. 3. 00:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen. Talán ha a szüleimről lenne szó akkor bajban lennék. De aki öl az legtöbbször beteg és akkor engem is veszélyeztethet vagy magát.
2010. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát az attól függ, hogy miért ölt embert.
2010. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Apukámat igen, .. nem áll hozzám túl közel, kiskoromba sokat szenvedtem is miatta :S anyukámat nem, semmi pénzért, de róla ilyet el se tudnék képzelni.. Nővéremet sem, de róla se.. bátyáimat simán...:S sajnos meg se lepődnék, ha ilyet tudnék meg róluk:(
2010. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Mást se kivéve, ha közel hozzám állót ölt meg/tervezi.
2010. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt látom rajta hogy látszólag indok nélkül puszta szórakozásból ölt, abszolút nem bánta meg és még tetszik is neki a helyzet, akkor teljesen mindegy milyen közel áll hozzám, valószínű megijednék és megtenném... Viszont mindenkinek kell adni egy esélyt a javulásra. Persze nem mindegy hogy kit ölne meg és még is miért...
2010. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ. Ha baleset, gondatlanság, önvédelem, akkor rávenném, hogy jelentse fel magát.

Ha csak úgy poénból, ok nélkül, élvezetből, akkor naná.

Persze most ezt mondom, de lehet, hogyha tényleg megtörténne, már rohannék is az ásóért.

2010. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Soha! Semmi esetre se dobnám fel a családom... Soha, akkor se, ha hidegvérű pszichopata gyilkos. Akkor se. Sőt, lehet, hogy segítenék eltűntetni a nyomokat. Én a családomért élek, és ők értem elnek, mi egy szövetség vagyunk és vigyázunk egymásra jóban és rosszban, mint a házasság, az is egy szövetség, egészségben, betegségben, esetünkben a mentális betegség alól sincs kivétel. Szóval a válaszom röviden: Nem, nem jelenteném fel egyik családtagomat sem.
2010. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Ja és ha megöl téged is? Meg a többi családtagot és más embereket? Ne ringasd magad álmokba, aki ilyen beteg az nem fogja azt érezni irántad amit te iránta.
2010. jan. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Az nem számít. Ez elvi kérdés.
2010. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
És ha pl elvilekben a gyereked ölné meg a beteg rokonod (aki öl az legtöbbször beteg- nem egy gázolásra vagy önvédelemre gondolok)?
2010. jan. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!