Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentenétek gyilkosságért...

Feljelentenétek gyilkosságért családtagot?

Figyelt kérdés
Csak film miatt jutott eszembe, nem tudom ki látta az Eltakarítónőt? Szóval ha az szülőd, tesód vagy bárkiről a családban tudnád hogy embert ölt többször is akkor feljelentenéd vagy sem?
2010. jan. 3. 00:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy legbelül tudat alatt félnék tőle. De nem árulnám el. Soha.
2010. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem mondom, hogy jó döntés lenne, mert lehet, hogy nagyon rosszul tenném, de akkor sem változik a véleményem...
2010. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondanám el de biztos nagynyomás lenne és gyülölném azt a családomat!
2010. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%

apámat egy perc gondolkodás nélkül. ritka szemét alak...

anyukámat semmi pénzért. ő nekem a legfontosabb, akárkit is ölne meg, oka lenne, és nem hiszem, hogy jogom lenne pont őt megítélni, akármit is tesz.

2010. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

Hát elég kevés fogalmatok van a bűnözőkről :D Az ilyenek általában betegek és segítségre van szükségük, a börtön még mindig jobb mintha agyonlövik a rendőrök vagy halálbüntetést kap valahol mert műr 40 embert megölt, holott ha az elsőnél elfogják... Sok esetben egyáltalán nem is képesek érezni, úgyhogy nem sokat számít nekik hogy a családtagjukról van szó.

Én feljelenteném, a saját biztonsága érdekében is, meg a többiekében is. Kivéve ha véletlen dologról van szó...

2010. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Bemennék a rendőrségre és becsukatnám magam h engem ne tudjanak megölni és persze feljelenteném őket. Kivéve ha okkal tették, pl. bosszúból. (Az sem helyes, de ha mondjuk vki megölné a kistesómat és a szüleim visszaölnék az illetőt akkor természetesen nem jelenteném fel őket.)

Jah és tom h az sem lenne helyes biztos nem tennék azt. Csak kitaláltam h mi lenne ha.

2010. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
64%
Feljelenteném...sőt!Nem tudom mi történhet egy ember agyában hogy ölnie kelljen,hogy milyen külső tényezők álltal okozza más halálát,én csak azt tudom hogy a nem vallásos ember is ösztönből tudja, ölni bűn.Bosszú,véletlen baleset,harag,szerelem féltés, fajgyűlölet...és ott a sokat vitatott háború,ahol nagyapám is harcolt és ölt.Tudom, most azt gondolják :-de az más! halkan jegyzem meg,szerintem gyilkosság.A filmet nem láttam,kerülöm az ilyesféle filmeket.Feljelenteném,de jobban örülnék ha a saját akaratából adná fel magát.Már kiskoromban belém verték a szüleim hogy ha rosszat teszek azért vállalni kell a felelőséget!
2010. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos igen. Nem tudnék élni azzal a tudattal, hogy cinkos vagyok, elhallgatok egy ilyen szörnyű dolgot. Az ő dolga, hogy tisztázza magát a törvény előtt.
2010. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mien indokbol ölt .
2010. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik családtag, kit és miért. Valószínűleg nem, de az én családom képtelen lenne rá amúgy is.
2010. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!