Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mint elvált...

Mit tegyek, mint elvált Apukaként nevelem gyermekem, s az "Édesanya", nem tiszteli gyermeke lelki nyugalmát, Gyermektartásdíjat is úgy kell végrehajtón keresztül behajtatni, s a bíróság is "csak a minimum" tartásdíjat ítéli meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 07:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ha egy nő nem képes nevelni a gyerekét az meg leminősíti hogy még zaklatja is!Szeríntem ha tudsz menjetek kicsit messzebb az anyától szeríntem ha elköltöztök nem megy utánatok!Meg ütni ne űsd mert a gyerek beleroppanhat ha megtudja hisz ő most úgy érzi hogy csak rád számithat!
2010. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom az en valaszom mennyire szamit..en gyerek vagyok nem anya nem szulo :) de az en Apukam nem tiszteli az en lelki nyugalmamat....tartasdijat o sem fizet anyukam nevel egyedul...es anyam mar ki van keszulve azert mert apam nem fogalkozik velem es ki sem fizeti a gyerektartast :-? Azt mondta birosaghoz fordul ha meg sokat folytatja igy. Vagy koltozz el mesze az anyatol..mert romlik a gyerek lelkiallapota ;) szerintem :D Tudom magamrol :| (16/L)
2010. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!