Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira kellemetlen! Mit...

Annyira kellemetlen! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy 2 éves kisfiam,és az édesanyám ki akarja sajátítani akárhányszor találkoznak.pl.hétfőn elmentünk a temetőkre és a pici fiam megégette véletlenül a kezét(hólyagosra),persze hozzám jött panaszkodni meg sírni elvégre én vagyok az anyja,nem?nem nagyon tudom felvenni az ölembe mert 8 hónapos terhes vagyok,így leguggoltam hozzá vigasztalni.Erre anyukám hirtelen odaguggol és szinte ki akarja szedni a gyereket a kezemből annak ellenére,hogy a fiam tolta el magától,hogy csak és kizárólag engem akar.Bújik belénk,simogatja,puszilgatja,elvenné,de a gyerek nem akrja.Mondtam neki,hogy nem veszi észre,hogy most egy kicsit hanyagoljon minket?itt vagyok és szinte nem kapunk levegőt tőle...mondjuk finomabban utaltam rá,mint ahogy most leírom.Erre megsértődött...van 2 anyósom,mert elváltak a férjem szülei és újra megházasodtak,mindkettő imádja az unokáját,de anyukám ki akarja sajátítani teljesen a gyereket.Attól félek,h egyszer elegem lesz,és nem utalgatni fogok,hanem megmondani a véleményem...de nem akarom az anyukámat sem bántani...mit tegyek,h ne "másszon" a gyerekre????
2011. nov. 2. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Nem kisajatitatni akarja gyerekedet, hanem szereti nagyon. Most meg tobbet akar segiteni, mivel 8 honapos terhes vagy. Inkabb koszond meg. Gondolom, mikor kell segitseg, bebiszitter, jo az anyuka meg a 2 anyos.

Amugy ha ennyire korul van veve a gyerek, senki nem nezett oda mit csinal? Hogy egetheti meg kezet, ha annyira figyeltek?

2011. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Már ne is haragudj kedves válaszoló, de ha a gyerek nem akar odamenni a nagyihoz, akkor a nagyi miért erősködik? Abból csak hiszti lesz.

Az pedig, hogy a gyerek megégeti magát, nos...pillanatok alatt megtörténik a baj, nem lehet minden másodpercben a gyereken mindenki szeme. Egy mozdulat az egész, belenyúl az égő gyertyába és ennyi. De nem értem ennek mi köze a feltett kérdéshez.


Kérdező, szerintem ha úgy látod, hogy problémát okoz az anyukád viselkedése, akkor beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy köszönöd a segítségét és nagyon jól esik, de legyen szíves figyeljen oda arra, hogy mikor elég. Szerintem ő sem szereti, ha túlzottan belemásznak az életébe.

2011. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Molly1 válasza:

az én nagyim is igy van velem és a tesómmal alig lehet lerázni=

igen idegesitő ne mond meg neki mindig hova mész és mikor kérd meg menjen el valahova "kirándulni" de gyorsan!

2011. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!