Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok. Többen...

34 hetes vagyok. Többen írjátok, hogy fáj a baba rúgása, legalábbis kellemetlen. Én nem érzem, hogy fájdalmat okoz a mozgása. Ez baj?

Figyelt kérdés
nem rúgja le a vesémet, bordámat stb., ahogy itt többen írjátok. kezdek aggódni emiatt. inkább csak azt érzem, hogy nyomja ki magát, helyezkedik, fészkelődik, de nem fájdalmas nekem a mozgása.
2008. júl. 9. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ti hogy vagytok ezzel?
2008. júl. 9. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is 34 hetes vagyok és eddig úgy voltam vele ahogyan te, hogy nem igazán rugdosott, csak nyomkodta magát itt-ott. A bordáimnak a közelében sem járt. Gondolom nem úgy feküdt, hogy elérte volna a kényes részeket...ma volt először, hogy akkorát rúgott, hogy azt hittem kiesik a szemem, de azt is oldalra és csak a hasfalamat találta el. Szerintem eddig szimplán szerencsések voltunk, és lehet, hogy még csak most fog neked is és nekem is "bekeményíteni" a baba. Bár unokatesóm mondta, hogy neki sem a rugdosós, hanem a nyomkodós fajta volt a kisfia..:-)
2008. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem sosem volt igazán fájdalmas. Egyszer egyszer tudtak olyat rugni, hogy le kellett ülnöm, vagy fel kellett pattannom, de nem volt igazán fájdalmas, inkább csiklandozós.

Persze, ha egy találat a gyomromba, vagy a keményebben a hasfalamba érkezett azt jobban megéreztem, de nem fájt sosem igazán. Olyan votl sokszor, főleg az első fiammal, hogy úgy éreztem labdázik a hólyagommal, de ez is inkább kellemetlen volt, és vizelési ingert okozott minthogy fájt volna.

Én élvezem, ha mozog, főleg, ha kintről is látszik :) és már a nagyobb fiam (másfél éves) is észer veszi, ha megmozdul a pici odabenn.

2008. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia! Én egy 7 hetes baba anyukája vagyok.

Emlékszem,én is meg voltam rémülve,én sem éreztem fájdalmasnak a mozgásokat,sőt a végén sem. Néha eltalálta a hugyhólyagot,na az kellemetlen volt.

Ne aggódj emiatt,nem mindenkinek fáj.

2008. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen ilyen tünetem,hogy fájna.Néha kellemetlen ha nagyon nyomja magát-meg olyan mintha bekeményedne az egész hasam..a baba is,az kicsit rossz de nem vészes.Sztem ne aggódj a baba fekvésétől is függ sztem.39hetes kismama
2008. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is 34 hetes vagyok a baba MVF(medence végű ferde fekvésű) remélem megfordul de nekem sem volt eddig ilyen,hogy nagyon nagyot rugott volna és is azt hittem ez nagy baj de a barátnőm akinek 8 hós a kisfia ő azt mondta ez azért van mert nyugodt a baba reménykedjünk ez késöbb is megmarad.De nála megmaradt.üdv és jó babavárást és könnyű szülést mindenkinek
2008. júl. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még várjatok csajok:)Nöl a baba és rögtön megtudjátok iröl van szó!pusza 38hetes kismama
2008. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na persze azt se felejtsük el, hogy mindannyian másképp éljük meg a fájdalmat. lehet, hogy másnak már fáj ami nekünk még csak kis csiklandozás? Nyilván túlzással, de azért tényle más a fájdalom küszöbünk, és ezért talán ezt összehasonlítani is nehéz lehet.
2008. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
en az elso babamat varom de en is mindig azon idegeskedtem hogy nem sokat rug inkabb a mozgast erzem hogy kitolja magat pl en azt se ertem hogy honnan tudjak hogy milyen testreszet dugja ki mert tapintok egy nagy reszt de nem tudom hogy az a feje vagy ep a popsija.szerintem mint laikus irom a magzatviz mennyisege is befojasolhatja ha tobb a viz akkor az tompitja a fajdalmat ,es a lepeny elhelyezkedese is.33 hetes kismama
2008. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. hétre lett kellemetlen, kicsit fájdalmas,egyszerre rúgta a hólyagomat,húgycsövemet,végbél felé,és igen rosszul esett.Most 38 hetesen meg az fáj,hogy bal oldalon nyomja ki a lábát,és ez esik rosszul.De lehet neked nem is lesznek ilyenek, attól függ hogy helyezkedik a pici.
2008. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!