Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy el akarok...

Normális hogy el akarok szökni itthonról?

Figyelt kérdés
a szüleim egyfolytában veszekednek, de olyan szinten hogy éjszaka nem tudok aludni, nem tudok tanulni mert még a szomszéd utca is őket hallgatja. Ma éjszaka telt be nálam a pohár és összepakoltam hogy majd reggel elmegyek itthonról. De az igazság az hogy nem tudom hová menjek, az utcán nagyon félek hogy megtámadnának, a barátaimat meg nem akarom belekeverni... Szerintetek mit csináljak? 15/L (idén betöltöm a 16-ot)
2014. jún. 20. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
ha elszöksz csak fél napra legalább elgondolkodnak rajta, hogy hoppá valami nem stimmel, a lányunk nem akar otthon lenni
2014. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Semmit,ne szökj el!Tudom,hogy hihetetlenül nehéz ezt elviselni,de 18 éves korodig még a szüleid a felelősek érted,hiába nincs túl nagy felelősségtudatuk!

Nagyon sajnálom a helyzeted,én is voltam már ebben a helyzetben,de örültem,hogy engem nem bántottak.Velem is veszekedtek,meg ment a lelki terror,de fizikai bántalmazás sosem volt!

És amíg az nincs,addig tenni semmit sem tudsz.

Ha elmennél a családsegítőshöz,az cirkuszt rendezne,és még jobban veszekednének a szüleid,és még többet.

Talán le kellene ülnöd velük megbeszélni,hogy ez már így neked nem jó,és változtassanak rajta!Persze szépen kérd őket,nehogy felkapják a vizet megint!

Nyugodj meg!Lazítsd kicsit.Amikor veszekednek,akkor hallgass zenét,hogy ne halld őket!:)


Ha nagyon gáz van,akkor próbálj külön-külön is beszélni velük,főleg anyuddal!Rá kell vezetni anyudat,hogy nem olyan könnyű egyedülálló anyukaként boldogulni.Mert az a baj,hogy tudod,ennek nem biztos,hogy jó vége lesz,ha folytatódik!


Bár én szurkolok,hogy jó vége legyen!

2014. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!