Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok koltozni itthonrol,...

El akarok koltozni itthonrol, de ha elmegyek honvagyam van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a veszekedes, nem atlagos csaladi balhek, ez mar tobb annal de nem szeretnek belemenni. Szoval elkoltozhetnek nagyimhoz, de ha nala vagyok megse jo es vagyom haza. Hianyoznak az itteni baratok,a kutyam, a szobam. De valahogy megis jobb a szuleim nelkul es nincs az orokos veszekedes. Mit tegyek?
2014. máj. 6. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyi annyival messzebb lakik, hogy nem tudsz hazajárni meg a kutyával, barátokkal kapcsolatot tartani?
2014. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátokat meg lehet látogatni a szobád is berendezheted a nagyinál hasonlóan a régihez és megszoknád talán még új barátaid is lennének.

A kutyust nem viheted magaddal? Ha gondozva, sétáltatva van nincs vele gond pláne ha jól nevelt és vállalod a gondozását, a takarítást utána.

Ilyen mérgező környezetben nem szabad ott maradni mert rámész egészségileg én tudnék erről mesélni. Jobb a nyugalom.

Ne légy a megszokások rabja mert ha ennyire függsz a környezetedtől érzelmileg akkor az egész életedben gondod lesz ebből.

A rugalmasság nagy kincs.

2014. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Honvágyad van?

Puding?

2014. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor én külföldre jöttem, nekem is iszonyatos volt az első 1-2 hónap, de szerencsére elmúlt,jól döntöttem:) Ne add fel!
2014. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!