Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan feleség akinek jó a...

Van olyan feleség akinek jó a szexuális élete a férjével, de alkalmanként "elengedi" prostihoz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 16:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem vagyunk régóta házasok, de el nem tudom képzelni.
2014. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Elengedem. Csak nem megy, mivel jó a szexuális életünk és nincs rá szüksége. Hülye kérdés. Ugyan miért akarna akkor prostihoz menni egyáltalán, ha minden ok?
2014. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Skorpió87 ***** válasza:
83%
Ha jó lenne, nem küldené el. Vannak nyitott házasságok, de azok eleve megbeszéltek, vagy később beszélik meg, teljesen mindegy. Ha újdonságot akar kipróbálni a férj és ezért megy el prostihoz, vagy nem teljesít ilyen-olyan szexuális dolgot a feleség, akkor elmegy némelyik férj, de a feleség vagy megteszi, vagy elválik. Az lenne a normális. De elküldeni? Utána pedig hajlandó nemi életet élni, hogy prostinál járt? Ez erkölcsös? Normális? Nem csak az fontos, hogy a férj mit akar, hanem a feleség is. Ez így nem házasság! Aztán, hogy a világban van-e, hát biztos. Sokféle ember létezik.
2014. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Ha menni akarna, én minden további nélkül elengedném. A gond ott van, hogy utána haza nem jöhetne :)


Egy egészséges, jól működő kapcsolatban ilyen nincs. Ez nem fér bele.

2014. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ott már gond van, ha jó szexuális élet mellett egy férj még alkalmanként prostihoz is akar járni. Én nem engedném el a páromat, de neki se jutna ilyesmi az eszébe.
2014. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egy öreg barátom szokta mondani:


Nem jár az kocsmába, akinek otthon jó bora van!


Remélem senki nem lát benne sértő szándékot!

2014. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Én azért nem engedném, mert onnantól félnék, hogy összeszed valami fertőzést, szerintem a gumi sem 100% biztonságos. Ja meg szerencsére nem is menne ilyenhez.
2014. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Engem az érdekelne, hogy azok a férfiak, akik azt gondolják, nekik ez jár, megengednék e ugyanezt a feleségüknek-pénzért csinos férfiak szolgáltatásait igénybe venni?
2014. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
"megengednék"-inkább elnéznék-e
2014. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 6-os, akinek otthon jó a bora, az sörözni megy a kocsmába vagy csak a társaság kedvéért, szóval nem jó a logika :-)


Nagyon érdekelne, ha tényleg van ilyen, akkor mivel tudja a férfi meggyőzni a nőt...

2014. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!