Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 22 éves lány vagyok. Már 1éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok. Már 1éve vagyok együtt a barátommal, nincs semmi probléma a kapcsolatunkban, mégis Úgy félek hogy mi lesz ha elhagy vagy épp szét megyünk! Miért van ez?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok.Már egy éve vagyok együtt a barátommal,és mindig az jár az eszemben ,hogy mi lesz ha véletlenül elhagy vagy végleg összeveszünk.Én már itt lakom náluk,és szerencsére nincs semmi ilyenről szó hogy szét akarnánk menni,csak már csalódtam sokat és félek.Szóval hogyan tudnék lazábban élni ebben a kapcsolatban,hogy ne mindig az járjon az eszemben hogy,együtt fogunk maradni?vagy mi lesz ha nem lesz nekem!nagyon szeretjük egymást,Ő is engem mégis ilyeneken gondolkodom!van okom hogy így gondolkodom?Vagy ez csak butaság?
2009. dec. 6. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
22 évesen tök természetes ha szétmentek. Fiatal vagy lesz még egy csomó krapek aki bejön neked. Lehet hogy majd te hagyod ott egy másikért. Mondgyuk ez a kapcsolat szerintem neked nem jön be azért gondolkodsz folyton ilyesmin.
2009. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%

hát nálam is így van. és én is csalódtam már a mostani párom előtt párszor. és mindig annyira félek, hogy elhagy, megcsal etctetc. pedig tudom, hogy megfogtam az isten lábát,mert tudom, hogy sosem tenne ilyet. mégis ilyen hülyeségeken jár az agyam.

mondjuk nálam más lelki okai is lehetnek... legalábbis ezt sejtjük...

úgyhogy sajnos nem tudok semmit se tanácsolni. de azért remélem annyira nem haszontalan, hogy leírtam. : )


18/L

2009. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%

Tudod szerintem a felelem ketto dolgot magyaraz meg eloszor is picit keves onbizalomra utal masodszor pedig.....

Ha szeretunk, boldogok vagyunk mindig felunk hogy ezt a boldogsagot elveszitjuk ez termeszetes pl kapsz egy uj autot nem felsz meg az elso napokban hogy valaki elcsorja? De mert ez a termeszet. A felelem ebben az esetben annyit jelent hogy felsz nelkule lenni szukseged van ra, vagyis jobban szereted magad mind ottet, es lenyegeben nem attol felsz hogy elhagy hanem....

Bocs kicsit belezavarodtam de nem vagyok psichologus szoval ez csak az en szereny velemenyem volt

2009. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem el kell engedned a múltat!Akármennyire is hihetetlen nem minden férfi bántja az ember és csapja be.Engem nagyon sokszor bántottak és azóta egész a kapcsolatom, amióta megtanultam átengedni magam neki:)
2009. dec. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! hiszel a vonzás törvényében? én igen, bár hosszú út vezetett idáig. ajánlom neket a The Secret c. könyvet - ebben megtalálod a választ a kérdéseidre. Előljáróban csak annyit, h. ezzel a gondolkodásmóddal bevonzod magadhoz a leírtakat. Kellemes olvasást, rem. tetszeni fog.
2009. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Talán azért mert egyáltalán nincs önbizalmad: nem bízol magadban és a pasidban se eléggé. És ráadásul még társfüggő is vagy.


Próbálj jobban megállni két lábbal a földön.

2009. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!