Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a mostoha...

Nagyon szeretem a mostoha bátyámat?

Figyelt kérdés

Fél éve, hogy lett egy mostoha bátyám, mert édesanyám összeköltözött egy férfival akit nagyon megszeretett, de neki már volt egy fia az előző kapcsolatából. A fiú 19 éves, ő is velünk lakik.

Igazából nagyon rendesek mind a ketten, és már szinte olyanok is lettünk, mint egy nagy család..

A fiúval is az utóbbi időben nagyon elkezdünk kijönni..


És én azt hiszem, szerelmes lettem belé :(

Még soha sem voltam szerelmes, nem is éreztem ilyen senki iránt sem. Egy kapcsolatom még régebben, az se hosszú idejű..

De ezzel a fiúval minden más. Amikor csak látom őt (ami sajnos elég sokszor van) lesokkolok és elpirulok meg dadogok. Mostanában sosem nézek a szemébe,nem is nagyon merek meg inkább kerülöm a találkozgatásokat a házban is..

És eléggé rosszul érzem magam, ha nincs Ő mellettem. Mikor velem van és hallom a hangját az egyfajta biztonságot is áraszt felém, teljesen úgy érzem..


Ez normális?

Most mit csináljak?


Sokat rágódóm ezen, és félek hogy anyukám észreveszi, vagy az Ő apukája és akkor bajban leszek..


16/L


2014. jún. 23. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Mostohatestvér is tabu, tudod jól.

Majd elmúlik az érzés, tartsd magadban, és inkább keress mást, akibe bele tudsz szeretni.

2014. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel szerepe szerint a testvéred, ezért ez nem éppen "normális". Jobb lenne ha máshol keresnél szerelmet, ezt meg - akármi is - hanyagolnád.


Viszont nem is törvénytelen, tehát ha mire elköltözöl se múlik el, hát van ilyen.

2014. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, "szerelmes típus" vagy. Korodból adódóan nyilván vágysz is a szerelemre, jött egy fiú, aki gondolom jól is néz ki, kedves is, sokat vagytok együtt, és kész, bele is tudsz habarodni. De az azért nem biztos, hogy szerelem! Szerintem próbáld helyén kezelni ezt az újdonsült rokoni kapcsolatot, s várd meg azt a fiút, aki nem "kényszerhelyzetben" (együtt laktok, tehát kényszerhelyzet) lesz veled kedves, hanem magától keresi a társaságod, próbál a legkülönbözőbb módokon a kedvedben járni, és természetesen rögtön megdobogtatja a szívedet.
2014. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Vérségi kapcsolat nincs. Szabad a pálya!!!!
2014. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Négyes, nem csak a vérségi kapcsolat lehet akadály.

Ez a két gyerek összejön, fél év múlva meg örök harag, akkor hogy fognak egymás mellett élni?


Erre is kéne gondolni ám, mielőtt butaságokat írsz a kérdésre.


Nem, nem kell mindig minden érzésnek utat adni. Kérdező, ez is egy ilyen eset.

Mostohatestvér ugyanúgy tabu, mint a vértestvér.

2014. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj hogy szerelmes vagy belé, ha ugyan az vagy, de ha nem jól sül a dolog kettőtök között, akkor nehéz lesz utána egy fedél alatt békében élni. Van egy példám, a szomszédaim így jöttek össze, hogy mostoha testvérek lettek, és kb már vagy 40 éve házasok és jól megvannak. Inkább beszélj anyuddal, ne félj hogy észre veszi. Azért az anyukád, hogy mindent megbeszélhess vele.
2014. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mostohatestvér tabu, de azért itt más a helyzet.. Gondolom a szülőknek is eszébe juthatott ez az eshetőség, amikor egy fedél alá költöztettek két tinit! Nincs vérségi kapcsolat, nem nőttek fel testvérként, a szüleik együtt vannak, és emiatt rájuk van sütve a tilos pecsét. Aztán ha szülők véletlenül szakítanak, már szabad lesz a pálya?

Az viszont igaz, hogy egy 16 éves lány hamar beleszerelmesedhet egy helyes fiúba, akivel összezárják. Tényleg nem túl jó ötlet abból a szempontból, hogyha szakítotok, vagy a fiú visszautasít, továbbra is együtt kell vele élned.. HA jó a kapcsolatod anyáddal, talán még beszélhetsz is vele erről. Jobb, mintha észrevenné, és egyből minden rosszat feltételezne rólatok..

2014. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"És ha szétmentek akkor milesz?"

Mi lenne? Majd gondolnak rá, ha fellép ez a probléma....Plussz semmi értelme az egésznek ha valaki már azon filózik, mivan ha véget ér. Még el sem kezdődött. Nem kell agyalni olyanon ami még nincs is. ILLETVE. El kell folytani egyes érzelmeket??? Minden pszhiologus pont arról beszél hogy (normális keretek közt) kikell adni magunkból midnent, mert ha magunkba folytjuk, nem hogy komoly pszhiés, lelki fájdalmaink lesznek, hanem kihat a fizikaitestre is ....


Szerintem haladj lassan, figyeld meg, hogy ő közeledik-e stb.

2015. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előzö, szerintem pontos j...
2022. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!