Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bele szeretem a mostoha...

Bele szeretem a mostoha bátyámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt szoktunk aludni meg minden. Ő 21 éves én meg 13 Mit tegyek?

2013. szept. 8. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Míg be nem töltöd a 14-et, addig ez büntetőjogi kategória, tekintve hogy már elmúlt 18. Jobb ha hallgatsz, és gondold végig, ha nem laknátok együtt, akkor is bele szerettél volna?

Tudom hogy itt mindjárt jönnek az erkölcscsőszök meg a piroskéz nyomingerek, de a tényen az nem változtat.

2013. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már akor beleszeretem amikor még nem laktunk együtt
2013. szept. 8. 08:51
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Kedves első!Már nem büntetendő,változtak a jogszabályok.Egy 12 éves nyugodtan dughat már bárkivel.Amúgy meg kérdező,szerintem próbáld meg elfelejteni.
2013. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3.

A "bárki" csak 18 év alatti lehet, amíg a másik fél be nem tölti a 14-et.

2013. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy hasonló történet a gyanú árnyékában c. sorozatban. Megkeresem neked. 20 perccel később >> nem találtam meg pedig mindent átnéztem (ha érdekel nézz utána te is) Szerintem ebből semmi jó nem sülhet ki,sajnálom :(
2013. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

"Kedves első!Már nem büntetendő,változtak a jogszabályok.Egy 12 éves nyugodtan dughat már bárkivel.Amúgy meg kérdező,szerintem próbáld meg elfelejteni."


Tanulmányozd még az új törvényt, mert ez nem igaz. 12-14 éves, 12-18 évessel létesíthet szexuális kapcsolatot.


Kérdezőnek: Inkább semmit ne tegyél. Elég komoly családi ügy lehet belőle.

2013. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyanú árnyékában


[link]

2013. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Te túl kicsi vagy még ahhoz és tapasztalatlan, hogy el tudd dönteni, hogy szeret is, vagy csak használ. Szerintem nagy az esélye annak, hogy utóbbi.
2013. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha való igaz, hogy az új törvény szerint 12 éves kortól élhetnek nemi életet a gyerekek, akkor az, aki kitaláta ezt, az egy állat.

Azért, mert egy kisebbségnél a liliomtiprás hagyomány, nem az ő primitív hagyományaikat kellene törvény erőre emelni, hanem őket kellene felvilágosítani, és minden roma szülőt lecsukni, aki prédára dobja oda a testileg, lelkileg és szellemileg még éretlen gyerekét.

2013. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha ez a törvény valóban létezik, akkor ezzel törvényesítették volna a pedofíliát?
2013. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!