Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a párom?...

Miért csinálta ezt a párom? Nem íratta rá a nevemet a szallagra.

Figyelt kérdés

Egy hete temettük el apósomat. Ma reggel voltam kint a temetőben és láttam, hogy a koszorúra amit a párom csináltatott ez van írva "Fájó szívvel búcsúzik szerető fiad Anti és családja."

Az én nevem nincs is rajta. Nektek ez nem esne rosszul?


2014. jún. 25. 11:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy Anti családja?
2014. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel nincs probléma
2014. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apósod, akkor "a szerető fia, Anti" a te férjed, nem? Akkor meg rajta vagy a koszorún, te észlény!
2014. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Anti és családja.Bele tartozol Te is a családjába!

Bolhából ne csinálj elefántot szerintem!

De megnyugtatlak,ez talán így is szokás én ezt még megtisztelésnek is venném hogy ilyen formában került fel a dolog egy szomorú alkalomnál.

2014. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Egyrészt szerintem pont a szöveg nem érdekelte ebben a helyzetben. Másrészt gondolom a családja te vagy, ez egy bevett szokás. Harmadrészt a pasiknak ez amúgy is jelentéktelen részletkérdés, szerintem a koszorús megkérdezte, hogy mi legyen rajta, ő meghúzta a vállát, a koszorús kérdezte h jó lesz-e így, ő meg bólintott. Nem kell mindent túlkomplikálni, amúgy sem hiszem, hogy normális ember ezen felhúzná magát, tudván, hogy a párja az édesapját temette. Tehát nem, nem esne roszul.
2014. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett volna írnia? Anti, GIZI és a gyerekek? Szerintem ez így fura. Csak a közvetlen hozzátartozó nevét szokták írni és a családját ,vagy vezetéknevet, pl. Kovács család. De senki nem iratja ki, hogy Anti, Gizi, Lackó, Fecó és Marika... ilyet én még nem is láttam.
2014. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van a felirat. Pontosan ezt szokták ráírni. Nem értem a felháborodásod...
2014. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul képes vagy ezen megsértődni?? Szegény férjednek nincs elég gondja. Egyébként meg, miért csak most láttad a koszorút? El se mentél a temetésre?
2014. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű hogy a férjed megrendelte a koszorút és megkérdezte hogy szokás ráirni.Egyébként igy szokás,vagy csak családnevet irnak attól függ,vagy csak annyit hogy fia,veje unokája stb.
2014. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Szerintem a családja címszó alatt a két gyerekére gondolt.

A többi testvére érdekes módon rá tudta íratni rendesen a neveket a koszorúra.

2014. jún. 25. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!