Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a párom?...

Miért csinálta ezt a párom? Nem íratta rá a nevemet a szallagra.

Figyelt kérdés

Egy hete temettük el apósomat. Ma reggel voltam kint a temetőben és láttam, hogy a koszorúra amit a párom csináltatott ez van írva "Fájó szívvel búcsúzik szerető fiad Anti és családja."

Az én nevem nincs is rajta. Nektek ez nem esne rosszul?


2014. jún. 25. 11:35
1 2 3 4
 31/40 sippara ***** válasza:
100%
...olvasd vissza a kérdésedet, meg a kommentjeidet, és rögtön rájössz, miért gondolod (totál jogosan), hogy NEM vagy a családtagja. Családtag ilyet nem csinál... de még barát sem.
2014. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán egy lelkisérült nő vagy, aki nem tudta feldolgozni, hogy a férjének nem ő az első, és mástól vannak gyerekei. Önértékelési zavaraid vannak, és Te magad nem tekinted magad Anti családjának.


De ezzel az égvilágon semmi dolga nincs sem a férjednek, sem a koszorúnak, egyedül neked kéne rendbe rakni magadban a dolgot, vagy keresni egy olyan pasit, aki még szűz, és remélhetőleg árva is, hogy megnyugodhass, ha a családját emlegeti, csakis rád gondolhat...

2014. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem esne, és nagyon remélem, hogy Anti minél előbb ott hagy és keres egy értelmes nőt.


Meghalt az apja, a kisebb gondja is nagyobb a hlye koszorúnál - amúgy azt íratta rá, amit szoktak -, te meg nem, hogy segítenél neki, elkezdesz hisztizni egy semmiségen.

Nagyon szégyelld el magad, és gondolkodj el, mit is csinálsz épp, mert undorító módon viselkedsz.


Én ilyen helyzetben pont tennék a koszorúra,; mindenben a párom mellett állnék, támogatnám lelkileg, stb., nem bevágnám a durcát. Szegény Anti, csak sajnálni tudom, amiért ilyen hárpiát fogott maga mellé.

2014. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
A semmiből csináltál egy problémát. Ezt így szokás írni a koszorúkra. Ja, és nem "szallag", hanem szalag.
2014. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam mondani, hogy akármennyire is fáj, a szalag, egy l.
2014. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Szereted te egyáltalán Antit?? Mert nekem nem úgy tűnik.. A szalaggal meg semmi baj, az van ráírva amit rászoktak.
2014. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Most akkor nem is az a bajod hogy mi van a szalagra írva hanem az hogy ő intézte el? De hát könyörgöm! A saját apját temetik el,fontos neki és ezért ő intézte el és nem hagyta másra!

Te nem tartod magad a családja részének,nos ha nem is tartod magad annak akkor ideje elgondolkodni hogy hogyan is tovább.Szerintem ezt a dolgot inkább ne is emlegesd neki,nyeld le magadban mert jól nem fogsz kijönni belőle!

2014. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Figyelj, akkor mondok neked bántóbbat.

Az én páromnak is nem rég halt meg az apukája, és a temetésen, mikor felsorolták, hogy kiktől búcsúztatják, akkor felsoroltak mindenkit, a fiait, lányait és azoknak párjait név szerint, viszont az én páromnak egyedül csak a nevét olvasták fel, és nála nem tették hozzá, hogy "...és párja: *az én nevem*"


Az igaz, hogy az előző hetekben nagyon összevesztünk, tartottunk egy kis "szünetet", de egy hét után újra együtt voltunk, de mégsem hangzott el a nevem, mint a párom barátnője. Rosszul esett, mondanom sem kell, de nem hisztiztem emiatt. Elmondtam kicsivel később a páromnak, hogy ez kicsit rosszul esett, és elmondta, hogy nem ő rendezte, hogy mit írjanak oda, és csak nem akartak variálni rajta, mert nem volt egyértelmű, hogy akkor együtt vagyunk-e tényleg. Eléggé bántott, de valahol megértettem, és nem hisztiztem, "kattogtam" ezen.

2014. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyén önző kérdező.
2014. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

38as.

Ezen nem is lett volna jogos hisztizned.

2014. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!