Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Annyira...

Nem tudom mit tegyek! Annyira magáyosnak érzem magam! Nincs kivel megbeszélnem a gondjaim, a páromnak hiába mondom vagy netezik vagy alszik vagy elmegy inni a munkatársakkal! Faluban élek és nincs senkim!?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal sose volt köztünk any-lánya viszony, édesapámmal megszakadt a kapcsolatom! Faluban élek és ha a barátnőmnek nevezett személynek beszélek a gondjaimrol az egész falu rajtam csámcsog mert kibeszél!ha valaki lenne aki beszélne velem igy isemeretlenül is nagyon hálás lennék!
2014. jún. 25. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd. 30/N
2014. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan! :)
2014. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj.
2014. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem is írhatsz szintén falusi 32/N :)
2014. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy kiírhatom magambol már a kiborulás határán vagyok mert magamba folytok mindent!mindenkinek köszönöm!
2014. jún. 25. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ez ismerős. Nos én beadtam a válópert.
2014. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok csak három gyermek van akik ragaszkodnak az apjukhoz
2014. jún. 25. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz mi a gond?Egy kisvárosi ami valójában még egy falutól is rosszabb!
2014. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem össze kéne cuccolnod és el kéne tűnnöd ebből a környezetből. Hallottad már azt a mondást, hogy bajban derül ki, ki a barát? Ez alapján neked nincsenek barátaid. ha a párod nem hallgat meg, akkor nem a társad és fölöslegesen pazaroljátok egymás idejét. Mi az, hogy netezik,miközben neked gondjaid vannak? A net fontosabb, mint te? Meg a munkatársak? És még iszik is? Én eleve össze se jöttem volna ilyen pasival. De nemcsak a pároddal vannak gondok, hanem az egész környezeteddel. Keress munkát egy városban és menekülj el onnan! Vagy költözz vissza anyukádhoz, mert az ilyen emberek, mint a párod, általában csak hátráltatnak az életben. Ja és aki az egész falunak kibeszéli azt, amit te bizalmasan elmondtál nekik, azok NEM BARÁTOK. Sajnos tapasztalatból beszélek, én is átéltem már hasonlót és nagyon nem jártam jól, minden csak rosszabb lett. Itt ne várj javulást, nem fognak megváltozni! Inkább menekülj.
2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz ha gondolod .
2015. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!