Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy rosszúl esik?...

Jogos hogy rosszúl esik? Valami rosszat jellent?

Figyelt kérdés

A páromnak meg nekem babánk lessz .ÉS nekik othon nem tudhatyák és nyaralni mennek .Engem is hivtak de igy nem tudok menni mert nagy ham lessz és ezt a párrommalmegbeszéltűk hogy se ő és énse megy.

.De ő nélkülem el akar menni . Ahelyet hogy hozzánk utazna .



2014. jún. 26. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: hívd fel a párod szüleit, és mondd el nekik, hogy a párod nem szeretné, ha tudnának, róla, de te mindenképpen szeretnél családot a gyerekednek, tehát tudjanak róla: gyereket vársz. Nem akarsz családi vitát teremteni, olyannyira nem, hogy ha nem akarják, el se mész velük nyaralni- a párod úgyis ezt szeretné, mert el akarja titkolni előlük a gyereket. Ennyi. ezek után a pároddal kell szépen lejátszani a meccset, hogy miért kavartál a háta mögött, de legalább a titok kiderül. Ha te se szeretnéd, hogy tudjanak róla, akkor meg nyeld le szépen a békát: a párod nyaralni megy a családjával, és képzeld, ez így lesz az elkövetkező minimum 3 évben, amíg a gyerek nem elég nagy, hogy valakire ráhagyjátok, és együtt menjetek a pároddal, és az ő családjával nyaralni, miközben a gyereketekre valaki más vigyáz, mert a párod családja nem tudhat róla. ... Én az egyes variációra szavazok. Ha nem is örülne neki a család ( csak ezt tudom elképzelni, hogy ezért akarja titkolni), akkor is tudna róla. Ennyihez joguk van a leendő nagyszülőknek, nem?
2014. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!