Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális gyászreakció vagy...

Ez normális gyászreakció vagy gyanakodjak?

Figyelt kérdés

A férjemnek a hétvégén meghalt a nagynénje. Nagyon szerette, ezért eléggé maga alatt volt, hétfőn nem is ment dolgozni. Amikor hazaértem és kérdeztem, hogy milyen napja volt, nem volt-e rossz egyedül otthon, azt mondta, hogy nem, pakolgatott napközben.


Utána nagyon furcsán viselkedett (például nem akarta, hogy elmenjek a temetésre. A testvére mondta, hogy ne legyen hülye, nyilván ott a helyem. De azért anyukáját is megkérdezte, aki teljesen felháborodott, hogy hogy jut ilyesmi eszébe. Nekem is nagyon rosszul esett, nem is értettem, hiszen elbúcsúzni külön kérte, hogy kísérjem el.)


Csúnya dolog, tudom, de belenéztem a facebookjába. Van egy nő, aki állandóan találkozni akar vele, és egyértelmű, hogy nem csak beszélgetni. De ő eddig elhárította. Most amikor belenéztem, azt hittem, elájulok: azt írta a nőnek, hogy jöjjön fel, fél ötig ér rá (én addig dolgozom).

Amikor rákérdeztem, azt mondta, hgoy valóban itt járt, de nem tartotta fontosnak elmondani, és hogy ne aggódjak, a nő nem is kezdeményezett nála a vallása miatt, hanem csak beszélgettek. Amikor ezt nem hittem el, akkor arra módosította, hogy a nő ugyan próbálkozott, de ő elutasította.


Most mégis mit csináljak? Bizonyítani nem tudok semmit, neki nem hiszek. És igazából már az a tény is pocsékul esik, hogy ahelyett hogy velem beszélte volna meg a dolgot, mással tette. De őszintén szólva nem hiszem, hogy csak beszélgettek, főleg hogy utána jött ilyenekkel, hogy ne menjek el a temetésre és hasonlók. Viszont tényleg elég pocsék állapotban van, és nem akarom megvádolni se. Mit tehetnék? :(


2014. jún. 27. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Megmondanám neki, hogy egy hetet várok, szedje össze magát, aztán megbeszéljük, mi lesz a kapcsolatunkkal. A temetés és gyász egy dolog, a tiszteletlenség, hazugság és a hátam mögött kavarás más nőkkel pedig egy másik. Hagyok időt, de hülye nem vagyok. Ez az én véleményem. N30
2014. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Talán nem bízik benned azért nem beszél veled őszintén amire ugyan oka is van már.
2014. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Ne gyanakodj, hiszen elég egyértelmű.

Hazudozik össze-vissza!

Nem mondta el, hogy felment a nő. Majd pont azt fogja bevallani, hogy bánatába d.tak egyet.

Szerintem mondd meg neki, hogy menjen el ahhoz a nőhöz, mert ha nem lenne semmi titkolnivalója, akkor nyilván őszinte lett volna.

2014. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Olyan, mintha most jött volna rá, hogy ő még "élni akar", mielőtt meghal és be akar pótolni egy-két dolgot, amit eddig nem tett meg (pl miattad nem).

Legyél észnél, figyelj!

2014. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez az egész annyira megalázó :( Nem tudom, mit csináljak. Most komolyan figyeljem az sms-eit, hívásait, stresszeljek, ha később jön haza?

Az a legnagyobb baj, hogy ahogy ezen rágódom (három napja non-stop, nem is nagyon tudok aludni), egyre inkább azt érzem, hogy tulajdonképpen mindegy is, hogy mit csinált, ezen után nem bízhatok benne :(

2014. jún. 27. 11:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem kérdezted tőle, hogy ha annyira ártatlan találkozás volt, miért nem beszélte meg előtte veled, és miért maradhatott a nő csak addig, amíg te dolgozol?
2014. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Össze vissza hazudozik és még te érzed magad szarul? Nem értem....
2014. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális reakció.


Meg mi az, hogy van egy nő, aki állandóan találkozni akar vele? Miért nem állította le?

2014. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem is fogod érteni, ebben a pasik profik...
2014. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakásomba felhívna egy nőt a férjem aki ráadásul probálkozik elcsábítani tőlem a saját anyját is gyászolhatná pakollhatna a francba. Ez nem szorul sem magyarázatra nem ok a kételkedésre ez tény. Felhivka a csajt amig te dolgozol..nem mondja el. Bebukik.. nyisd ki a szemed!!
2014. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!